گوگل به انتشار صفحه-مانند “ویژگی قطره” به روز رسانی برای صفحه جوانه

گوگل دوست دارد به نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را به روز شده به همین دلیل است که این شرکت در صفحه گوشی همیشه برای اولین بار به دریافت نسخه های جدید اندروید. نه به ذکر است که تمام پیکسل های همراه در حال گرفتن ماهانه به روز رسانی های امنیتی مانند بسیاری از flagships که از مارک های دیگر است.

اخیرا گوگل عرضه به اصطلاح “ویژگی قطره” به طور منظم به روز رسانی را که ویژگی های مهم جدید به صفحه گوشی نه فقط بهبود امنیت. فوربس گزارش می دهد که گوگل تصمیم گرفته است به اتخاذ همان نرم افزار به روز رسانی چرخه برای صفحه جوانه یا حداقل برای این مدل های جدید که این شرکت به تازگی در بازار منتشر شد.

گوگل تایید کرد که آن را شروع به هل دادن “ویژگی قطره” به روز رسانی به صفحه جوانه اگرچه زمان عرضه خواهد شد همزمان با آن به معنای برای صفحه گوشی.

کوه مشاهده شرکت نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده را شامل می شود در اولین “ویژگی رها” به روز رسانی برای صفحه جوانه, اما اشاره می کند که “هدف خواهد بود برای ادامه به معرفی جدید ویژگی های مفید در طول زمان بسیار شبیه ما با پیکسل های همراه است.

اگر “ویژگی قطره” به روز رسانی برای صفحه جوانه شامل خواهد شد و حتی تنها کسری از آنچه که شبیه به روز رسانی برای صفحه گوشی شما اضافه شده باید آن را به گوشی حتی بیشتر جذاب برای دوست داران واقعی موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>