گوگل برای بالا بردن رم مورد نیاز برای اندروید, make Android رفتن اجباری اگر یک گوشی نیست آنها را ملاقات

وجود دارد یک کلاس فوق العاده-بودجه دستگاه های که شما ممکن است با آن آشنا شود (از آنجا که آنها بسیار محبوب در ایالات متحده) که در اجرای یک نسخه ویژه از اندروید به نام Android Go. Android Go همراه با سبک تر و کمتر خواهان نسخه های Google apps به عنوان خوبی است و به معنای برای گوشی هایی که باید تحت 1GB از RAM. اما که در حال رفتن به تغییر به زودی اگر به بیرون درز گوگل سند کشف شده توسط XDAdevelopers معلوم می شود درست است. فایل را به نام “آندروید 11 رفتن edition دستگاه Configuration Guide”, برجسته, برخی از قوانین جدید تولید کنندگان را مجبور به پایبندی به اگر آنها می خواهند سرویس های گوگل بر روی دستگاه های خود را. در اینجا برخی از آنها:

  • شروع با اندروید 11 دستگاه با 512MB RAM (از جمله ارتقاء) واجد شرایط هستند برای پیشبارگذار GMS.
  • همه محصولات جدید راه اندازی شده با آندروید 11 اگر آنها 2GB RAM, و یا, کمتر, باید, بازگشت واقعی برای ActivityManager.isLowRamDevice() API و راه اندازی به عنوان یک اندیشه رفتن دستگاه.
  • شروع در Q4 سال 2020 تمام محصولات جدید راه اندازی شده با آندروید 10 اگر آنها 2GB RAM, و یا, کمتر, باید, بازگشت واقعی برای ActivityManager.isLowRamDevice() API و راه اندازی به عنوان یک اندیشه رفتن دستگاه.
  • قبلا راه اندازی 2GB RAM دستگاه در استاندارد GMS پیکربندی نباید تبدیل به اندروید Go پیکربندی از طریق خانم یا نامه ارتقاء. آنها باقی خواهد ماند استاندارد آندروید

در گوگل در حال تغییر است دو چیز مهم با ورود آندروید 11:

برای اولین بار آن را باز تعریف آنچه در نظر گرفته شده است کم-RAM دستگاه و بالا بردن حد از 1 تا 2GB.

دوم, آن را می سازد Android Go اجباری برای همه کم-RAM دستگاه است. تا به حال تولید کنندگان شد رایگان به انتخاب بین استاندارد آندروید و Android Go بدون در نظر گرفتن مقدار از RAM دستگاه است.

در حالی که این تغییر احتمالا تحت تاثیر قرار نمی, شما از گوگل تصمیم ما می توانیم کسر که اندیشه های آینده 11 خواهد بود حتی بیشتر وابسته به رم. اگر 2GB RAM در حال حاضر شما ارسال مستقیم برای اندروید, این بدان معنی است که برای صاف آندروید 11 تجربه شما می خواهم نیاز به حداقل 4 گیگابایت است. و این شماره برخی از بودجه های همراه مانند Moto G سریع برای مثال نمی هدف قرار دادن امروز.

این بدان معنا است که اگر شما یکی از معدود بودجه صاحبان تلفن خواهد شد که با برکت اندیشه 11 ارتقا گوشی خود را در واقع می تواند تبدیل آهسته تر ؟ امیدوارم نه اما ما باید صبر کنید و ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de