گوگل تست مفید جستجو مربوط به ویژگی برای اندروید, نرم افزار YouTube

با توجه به یک پست در ق (از طریق Android Police) به نظر می رسد که گوگل در حال آزمایش جستجو در گوگل ادغام با اندروید نسخه از نرم افزار YouTube. به عنوان مثال ارسال شده توسط Redditor نشان می دهد YouTube نتایج جستجو برای “باز کردن آبجو با چاقو” یک استعداد است که می تواند در مفید آمده است اگر شما به تنهایی زندگی می کنند در طول همه گیر و افتتاحیه ها همه ، نتایج دوباره با برخی از مفید و نه چندان مفید ویدئوها را تماشا کنید.
زیر انجمن یک بخش وجود دارد که می گوید نتیجه از وب است که اساسا یک نتیجه از گوگل جستجو کنید. در این مورد آن را به ارمغان می آورد تا یک مقاله از سایت lifehacker با عنوان “باز کردن یک بطری آبجو با چاقو کره.” زیر عنوان وجود دارد یک شرح کوتاه از این مقاله است. به عنوان پلیس آندروید امتیاز این ادغام نیست ذکر شده در “یوتیوب ویژگی های آزمون و آزمایش” صفحه در گوگل وب سایت پشتیبانی. و جستجوی سریع نشان داد که ما صفحه 2 XL در حال اجرا آندروید 10 هنوز این ویژگی را دارند.

همانطور که می دانید گوگل صاحب یوتیوب و یکپارچه سازی جستجو گوگل به اندروید یوتیوب برنامه یک راه مطمئن آتش برای تولید بیشتر کلیک و درآمد حاصل از تبلیغات برای این شرکت است. در طول سه ماهه اول را پوشش می دهد که ماه های ژانویه تا مارس سال 2020 جستجو در گوگل تولید $24.5 میلیارد دلار درآمد برای یک سال بیش از سال افزایش 11.6%. در حالی که ادغام می کند کمک گوگل مالی وجود دارد هر گونه سود به کاربران ؟ اطمینان حاصل کنید. کسانی که علاقه مند به اندازه کافی به جستجو برای فیلم در یک موضوع خوشحال خواهد بود برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آن را در گوگل جستجو کنید.

اگر چه گوگل در حال حاضر در حال تست این ویژگی در نسخه آندروید این نرم افزار YouTube وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا گوگل ادغام نمی تواند نیز می تواند بر روی نسخه های iOS از یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de