گوگل تست جدید عکس های مربوط به ویژگی های آن برنامه پیام

گوگل دارای امید بالا برای آن برنامه پیام. یک روز شرکت می خواهم برای دیدن هر کس در زندگی با متن آبی حباب صرف نظر از اینکه آیا آنها در iOS یا آندروید کاربران است. و در آن روز شاید هر کس می خواهد زندگی خوش و خرم در دریایی از پایان به پایان رمزگذاری. وجود دارد هیچ برنامه ای برای لینک های iOS’ iMessages با اندروید غنی خدمات ارتباطی (RCS). تمام چهار عمده ایالات متحده حامل آغاز شده صلیب حامل پیام ابتکار (CCMI) است که قصد دارد بر روی اضافه کردن ویژگی های جدید است که اجازه خواهد داد که کاربران آندروید را به منظور rideshare, پرداخت صورتحساب, چت با شرکت ها و بیشتر با استفاده از RCS.
در سال گذشته گوگل منتشر RCS به کاربران آندروید که با استفاده از برنامه پیام (به عنوان مخالف به Verizon Messages برای مثال). RCS را افزایش می دهد تعدادی از شخصیت های که یک کاربر اندروید می توانید با ارسال یک پیام از 160 به 8,000. آن را نیز اجازه می دهد تا بزرگتر تصویری فایل های به اشتراک گذاشته شود و کاربران فراهم می کند با جزئیات رسید. آن را نیز نشان می دهد یک کاربر هنگامی که شخص او با چت است که در وسط در پاسخ به آخرین پیام است. چت گروهی تا 100 نفر می تواند با RCS. تنها نکته این است که همه احزاب باید با استفاده از RCS برای ویژگی های به کار است.
به گفته پلیس آندروید گوگل در حال حاضر تست شده است چیزی جدید در 6.0.114 نسخه بتا از برنامه پیام دهید که کاربران برای اضافه کردن یک به تازگی جامعی عکس به یک پیام و ارسال عکس به طور مستقیم از طریق متن. اگر کسی در وسط یک RCS چت و آنها به تازگی گرفته شده یک عکس سریع به نظر می رسد در بالای متن نوار است که بار خوانده شده “ضمیمه اخیر عکس.” ضربه زدن بر روی آن شما می فرستد به تصویر های گالری. اما شما می توانید به گالری به راحتی و بدون این سریع با ضربه زدن به دوربین و آیکون های عکس به طور مستقیم به سمت چپ قسمت ورودی متن. سریع از بین خواهد رفت و پس از چند دقیقه اگر شما بر روی آن کلیک کنید.

بنابراین فقط چه نقطه ای از این ویژگی های جدید است که گوگل تست ؟ اگر شما شروع به تایپ کردن یک پیام پس از 20 کاراکتر گالری تصویر آیکون از بین می رود. با سریع, شما هنوز هم قادر خواهید بود به سرعت اضافه کردن یک عکس به پیام خود را حتی پس از تایپ کردن بیش از 20 کاراکتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>