گوگل Stadia شده است فقط مهم افزایش در اندیشه

Cloud gaming است که شروع به تبدیل شدن به یک چیزی که بیشتر شرکت هایی مانند گوگل و مایکروسافت و NVIDIA همچنان به سرمایه گذاری در خدمات است. اگر چه Stadia خاموش بود برای یک شروع خشن, گوگل همچنان به بت بزرگ بر روی cloud gaming خدمات.

گوگل Stadia آثار نه تنها در رایانه های شخصی اما در گوشی های آندروید به عنوان به خوبی. نه همه گوشی های آندروید هم سازگار هستش با Stadia برنامه اما تعداد بسیار کمی تا همین اواخر. به عنوان این هفته گوگل اعلام کرد که حتی بیشتر از گوشی های آندروید را قادر به اجرای Stadia برنامه و اجازه دهید مشترکین بازی های مورد علاقه خود را بازی.

اول گوگل نشان داد که همه وان پلاس گوشی های هوشمند در حال حاضر به طور کامل سازگار با استادیوم از جمله وان پلاس 5/5T یک 6/6T و OnePlus 7/7 نرم افزار/7 Pro 5G/7T Pro/7T Pro 5G. این گوشی پیوستن به وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro که در حال حاضر سازگار با گوگل Stadia.

اما بیشتر وجود دارد! گوگل تایید کرد که هر کسی با یک سازگار با گوشی آندروید نصب می Stadia برنامه و شروع به بازی کردن بازی ها از جمله گوشی های تلفن که در لیست رسمی تلفن های همراه.

این یک تغییر عمده است که اساسا حذف هر گونه محدودیت های تجاری و تنها محدودیت Stadia سازگاری به سخت افزار گوشی شما. در حالی که این ویژگی در توسعه کاربران آندروید می توانید سعی کنید از مراکز به صورت رایگان و بازی های مورد علاقه خود را بازی در صفحه نمایش کوچکتر.

گوگل خواستار این حرکت “آزمایش” و کسانی که مایل به بخشی از آن باید به نصب برنامه بر روی تلفن های آندروید خود را و از این آزمایش tab را انتخاب کنید “بازی در این دستگاه است.” حتی اگر شما یک Stadia مشترک, شما قادر خواهید بود به بازی بازی های که شما در حال حاضر خود را بر روی تلفن خود را از طریق ابر در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>