گوگل می گوید که دو به زودی پشتیبانی از ویدئو چت با به عنوان بسیاری از 32 شرکت کنندگان

زوم برنامه تبدیل تصویری برنامه چت از انتخاب برای بسیاری از COVID-19 شیوع نگه داشته است بسیاری از ما در خانه است. با رایگان خود را در ردیف خدمات زوم اجازه می دهد تا به 100 شرکت کننده برای شرکت در یک چت تصویری در همان زمان. حالا تصور کنید 100 جعبه در یک شبکه بر روی تلفن خود را. که نمی خواهد کار به طوری زوم اجازه می دهد تا شما را به انتخاب از سخنران فعال نمایش و یا مشاهده گالری. سابق نشان می دهد که فرد صحبت کردن در لحظه گرفتن از صفحه نمایش خود را (این است که تنظیمات پیش فرض). شما می توانید کش رفتن به سمت چپ برای مشاهده گالری; این نشان می دهد ریز عکسها برای چهار شرکت کنندگان در یک زمان. حفظ و کشیدن به سمت چپ برای دیدن آینده چهار شرکت کنندگان است.

نسخه رایگان از زوم اجازه می دهد تا ویدئو کنفرانس به اجرای 40 دقیقه قبل از فعالان لگد از این “اتاق.” البته هیچ چیز مانع میزبان از شروع یکی دیگر تماس بگیرید. زوم می گوید که آن را به بهترین آی فون ، iPad و اندیشه نشست های ویدئویی با کیفیت و صفحه نمایش های با کیفیت.

در حالی که گوگل می گویند که آن را مطابق با FaceTime و اجازه خواهد داد که 32 شرکت کنندگان به شرکت در یک چت تصویری به طور همزمان وجود دارد هیچ نشانه ای دقیقا زمانی که گوگل قصد دارد در راه اندازی این ویژگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>