گوگل شایعه به ساخت یک بازگشت به مصرف کننده عینک های هوشمند بازار

عینک گوگل ایجاد کرده هم بزنید هنگامی که آن رونمایی شد به عنوان پروژه شیشه ای در آوریل 2012. این ویدئو را به اشتراک گذاشته نشان داد که چگونه یک عینک کاربر می تواند با استفاده از پوشیدنی را در تمام طول روز برای ارسال و دریافت پیام های متنی, به اشتراک گذاری عکس ها و حرکت های داخلی, نقشه های جریان ویدئو زندگی می کنند و بیشتر. اما چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده است به عنوان برنامه ریزی شده. در 1500 $در گوگل, عینک گران بود و این خوب بود قبل از گوشی های هوشمند cracked $1,000 مانع است. خریداران مجبور به رفتن را از طریق دشوار اتصالات روند و بعد از این همه آنها اجازه نداشتند در برخی از میله و تئاتر برای ترس است که آنها از گرفتن عکس بر روی حیله گر. حتی برخی از آنها به نام glassholes چرا که هیچ کس می تواند بگوید زمانی که دوربین مورد استفاده قرار گرفت که این موضوع یک عکس بود.

گوگل به مصرف کننده عینک های هوشمند بازار یکی دیگر از شات ؟

در نهایت, عینکی, درگذشت به عنوان یک مصرف کننده محصول وجود آن که هنوز هم به فروش می رسد امروز برای شرکت. و در حال حاضر که اپل در نظر گرفتن یک ضربت سخت زدن در مصرف عینک هوشمند بازار به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده گوگل می تواند به دنبال در دادن آن یکی دیگر از شات. با توجه به جهان و ایمیل (از طریق 9to5Google), گوگل, پدر و مادر الفبا رفته است فراتر از به سادگی لگد زدن لاستیک در یک معامله است که می بینید حروف الفبا خرید کانادا پوشیدنی تولید شمالی برای $180 میلیون. ما مایل به فرض که حروف الفبا را خرید است که ساخته شده از طرف گوگل.

شمال تولید یک خط از smartglasses به نام Focals. در ماه دسامبر این شرکت متوقف فروش Focals و شروع به اذیت کردن Focals 2.0; نسل بعدی عینک هوشمند خواهد بود که “مهم ترین محصول مقدمه به تاریخ در رده” با توجه به شمال است. این “سبک تر و sleeker” Focals 2.0 گفت: به ویژگی 10 بار نمایش در حالی که فن آوری کوچک 40 درصد است.

در آوریل 2019 ما به شما گفت که Focals می تواند به ما یک نگاه در چه انتظار از اپل شیشه ای. آنها شبیه یک جفت منظم عینک شبیه به آنچه که در اوکراین جان Prosser گفت: ما به انتظار برای اپل ، آنها نشان می دهد تقویم قرار ملاقات ویژگی الکسا, ادغام, ارائه نوبه خود توسط نوبه خود ناوبری اجازه می دهد تا کاربران به منظور Uber ، Focals کنترل از طریق استفاده از “حلقه” یک حلقه است که فرسوده در انگشت فراهم می کند چهار جهته ناوبری مانند یک جوی استیک. در آغاز سال گذشته شمالی کاهش قیمت Focals از 999 دلار و 599 دلار و بالاتر. اما فروش نسل اول عینک گفته شد که “کوچک” و یک فرد نزدیک به فروش شرکت عملیات گفت که بیش از 1000 واحد از عینک فروخته شد. فروشگاه های خرده فروشی در تورنتو و بروکلین, n. y. خواهد روز بدون یک خرده فروش.

برای خرید Focals کاربران تا به حال به یک مدل 3D از او و یا او را ساخته شده است. ماشین آلات مورد نیاز برای انجام این کار در دسترس بودند تنها دو فروشگاه و بعد شمال باز pop-up مکان و همچنین آمد تا با یک راه برای یک مشتری به او صورت اسکن شده با استفاده از آی فون.

در حالی که انتظار برای Focals 2.0 به آمار بازار شرکت نکرده اند و تولید هر گونه کلم (نقدی). ماهانه صرف شده است به نصف کاهش دهد; حتی تا شمال در حال اجرا از پول همین دلیل است که جهان و پست داستان برای تلفن های موبایل حلال است.

بنابراین اگر الفبای آیا خرید شمالی خواهد شد گوگل تواند به مصرف کننده عینک های هوشمند کسب و کار ؟ به ما اشاره کرد این شرکت بود یک موفقیت اولین بار در اطراف. اما Focals بسیار کمتر جاه طلبانه تر از عینک گوگل تا کنون بود و بچه ها در کوه ممکن است احساس می کنید مجبور به ضرب و شتم انتشار اپل شیشه ای با Focals 2.0. چون Focals 2.0 نگاه نمی مانند عینک گوگل, خرید از شمال می تواند به گوگل یک شروع تازه در مصرف عینک هوشمند کسب و کار.
شایعات تماس برای اپل شیشه ای به تکیه بر روی یک زوج آی فون برای پردازش و وجود خواهد داشت هیچ دوربین بر روی دستگاه که حذف ترس از برچسب glasshole. اما اپل شیشه ای می تواند مجهز به LiDAR عمق سنسور برای اولین بار استفاده می شود در سال 2020 آی پد نرم افزار مدل. این کمک خواهد کرد پوشیدنی ارائه AR قابلیت های است که بسیار مهم است برای یک جفت از مصرف کننده عینک هوشمند به.