گوگل نشان می دهد جدید نرم افزار بهبود آمدن به صفحه گوشی

گوگل وعده داده شده به نگه داشتن آوردن ویژگی های جدید و بهبود به صفحه تلفن های هوشمند به طور منظم به روز رسانی بعدی شامل کاملا چند از آن. اعلام کرد امروز قبل از به روز رسانی بعدی برای صفحه گوشی اضافه خواهد شد تطبیقی باتری بهبود جدید خواب از ویژگی های در برنامه ساعت و شخصی برخی از ویژگی های ایمنی.مهم ترین تغییر دهید گنجانده شده در آخرین به روز رسانی با تمرکز بر روی تطبیقی باتری از ویژگی های. پس از نصب به روز رسانی تطبیقی باتری در صفحه 2 و دستگاه های جدیدتر خواهد بود قادر به پیش بینی با دقت خاص زمانی که باتری تلفن خواهد شد به طور کامل تخلیه و کاهش فعالیت های پس زمینه به شما اجازه استفاده از آن را کمی طولانی تر است.مهم بعدی نرم افزار علاوه بر صفحه تلفن های مربوط به ایمنی و حفظ حریم خصوصی. اول امنیت نرم افزار است که تنها در دسترس در صفحه 4 تلفن در راه اندازی خواهد شد نورد از برای تمام صفحه دستگاه. علاوه بر این گوگل اعلام کرد که این تصادف تشخیص از ویژگی های خواهد شد در آینده به صفحه 3.

جدا از این تغییرات گوگل عرضه خواهد کرد و ویژگی های جدید مانند ایمنی بررسی کنید که اجازه می دهد تا کاربران را به برنامه یک بررسی از برنامه در زمان بعد. همچنین صفحه کاربران در حال حاضر قادر به فعال کردن بحران هشدار در ایمنی شخصی برنامه برای مطلع شدن در مورد بلایای طبیعی و یا دیگر شرایط اضطراری.

در کنار ویژگی های جدید و پیشرفت های ذکر شده در بالا گوگل خواهد بود با اضافه کردن یک جدید خواب از ویژگی های در برنامه ساعت است که باید به کمک صفحه کاربران بهتر برنامه خواب. شما قادر خواهید بود به مجموعه ای از آهنگ های خاص قبل از اینکه شما به خواب رفتن و اگر شما اقامت تا در گوشی خود گذشته خواب شما دریافت آمار چقدر زمان شما صرف بیدار و در آن برنامه های.

در نهایت برنامه ضبط شدن است برخی از پیشرفت نیز از جمله توانایی برای شروع و توقف و جست و صدای ضبط شده با استفاده از گوگل دستیار. شما همچنین قادر خواهید بود برای ذخیره کردن یک متن به Google Docs اگر شما قصد به اشتراک گذاری آن با دیگران است.

تمام ویژگی های جدید و پیشرفت های موجود در این به روز رسانی خواهد شد نورد در امواج به همه سازگار با صفحه دستگاه شروع در تاریخ 1 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر