گوگل حذف این برنامه از فروشگاه بازی در حال حاضر شما باید آنها را حذف کنید از گوشی خود

فروشگاه Google Play است که یک خانه برای میلیون ها نفر از برنامه های است که ما را گوشی های مفید در بسیاری از راه های. و اگر چه گوگل در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که وجود دارد هر گونه برنامه های مضر در آن برنامه بازار برخی به ناچار از طریق لغزش.

خوشبختانه گوگل نیست تنها شرکت که در lookout برای برنامه های بازیگوش. امنیت سایبر شرکت Evina نیز جستجو و تست برنامه های کاربردی برای هر گونه نرم افزارهای مخرب است که ممکن است در کمین داخل و به تازگی نوشته شده یک لیست از 25 نرم افزار که سرقت کاربران Facebook اعتبار. این نرم افزار را از آنجا حذف شده از گوگل بازی فروشگاه اما اگر شما اتفاق می افتد به هر روی دستگاه خود را از آن زمان به آنها را حذف کنید.

لیست (شامل زیر) شامل برنامه های شدید با قابلیت های مختلف: از بازی های کارت به پرونده مدیران به گام شمارنده و حتی یک برنامه چراغ قوه. ترکیب آنها متصلب تا بیش از 2 میلیون دانلود و همه آنها موجود همان کد های مخرب.

راه این آثار مخرب است که در حال انتظار برای کاربر به راه اندازی یک برنامه است که ساخته شده توسط Facebook. سپس آن را به سرعت باز می شود تا یک تب مرورگر جدید با جعلی Facebook صفحه ورود و نمایش آن در بالای برنامه که در ابتدا راه اندازی شد. کاربران را قرار داده و سپس در Facebook جزئیات ورود به سیستم و نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد آنها را کپی کنید و ارسال آنها را به آن تعیین شده سرور. بدیهی است که تکنولوژی زرنگ و دانا کاربران به احتمال زیاد نقطه switcheroo و نمی افتد که برای ترفند, اما بچه ها و یا سالمندان با استفاده از یک تلفن آندروید برای اولین بار به راحتی بروید و خود را در Facebook حساب به خطر بیافتد.

به همین دلیل مهم است که همیشه مطمئن شوید که برنامه های شما نصب مشروع هستند که معمولا می تواند با نگاه کردن از طریق نظرات برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه هشدار در مورد آنها. این مورد برای بسیاری از برنامه ها از لیست بالا اما هنوز هم کلی امتیاز از برنامه های بالا به اندازه کافی برای مردم در نظر دانلود آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>