منتشر شده در گوگل اشکال دافع حشرات برای پیکسل های در حال اجرا آندروید 11

شما نمی توانید می گویند که ما نمی به شما هشدار می دهند در مورد نصب آندروید برای اولین بار 11 بتا روزانه خود راننده است. و در حال حاضر که صفحه شما شده است با استفاده از راه اندازی مجدد هر زمان که شما با استفاده از حرکت ناوبری در برنامه و تغییر گرایش از چشم انداز به پرتره و یا بالعکس. این به روز رسانی نیز باعث ایجاد مشکل با گوگل پرداخت و eSIM ویژگی در صفحه 3 و صفحه 3a خانواده.

اگر شما در حال حاضر پیوست آندروید 11 بتا, برنامه, شما باید دانلود و نصب به روز رسانی. پس از همه, اگر شما می خواهید به ترک آندروید 11 beta برنامه شما را مجبور به پاک کردن تلفن خود را با انجام یک تنظیم مجدد کارخانه. کسانی هستند که دو ترسید ترین کلمات در گوشی های هوشمند و صاحب واژگان. برای نصب به روز رسانی رفتن به Settings > System > Advanced > نرم افزار به روز رسانی و مطبوعات در اعلان.

اگر شما یک صفحه 2 و یا جدیدتر از مدل شما می توانید پیوستن به آندروید 11 beta برنامه توسط رفتن به Android Beta برای صفحه وب سایت. شیر بر روی “مشاهده دستگاه های واجد شرایط” و انتخاب کردن در. شما همچنین می توانید انتخاب کردن زیر همین جهت است. فقط به یاد داشته باشید که برای بازگشت به اندروید 10, شما باید برای انجام یک تنظیم مجدد کارخانه. دفعه بعد شما به ما بگویید که انتظار اشکالات که می تواند به جلوگیری از روزانه خود را راننده از کار بهینه گوش دادن به آنچه که ما را به می گویند. ما می دانیم همه چیز در مورد اشکالات که ما خریداری شاه توت طوفان 9530 در روز راه اندازی در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>