گوگل بی سر و صدا به راه اندازی یکی دیگر از شبکه های اجتماعی

  • گوگل به تازگی راه اندازی یک شبکه اجتماعی جدید پروژه که به نظر می رسد به منظور جلب با الهام از محبوب Pinterest.
  • گوگل مشتاق است یک سرویس است که اجازه می دهد تا مردم نجات موارد مربوط به منافع خود را به اشتراک بگذارید keens و کشف هیئت مدیره از افراد دیگر است.
  • این سرویس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای شناسایی محتوایی که منطبق با منافع خود را. از این رو گوگل می تواند با استفاده از مشتاق به جمع آوری داده های کاربر خود را برای تبلیغات کسب و کار.

به عنوان بزرگ به عنوان گوگل بدست طول سال این شرکت هرگز قادر به آمده تا با یک شبکه اجتماعی ارائه خود را که حفظ کاربران علاقه مند است. نه هر تکنولوژی شرکت برای ایجاد یک شبکه اجتماعی برای زنده ماندن اما گوگل است که قطعا این نوع شرکت است که از یک سود. چرا که از راه گوگل باعث می شود پول خود را. این تبلیغات به ارمغان می آورد که در بسیاری از نقد هر سه ماهه و بهتر طراحی, تبلیغات گوگل, سرور, بالاتر از سود آن خواهد بود. همین دلیل است که گوگل جمع آوری تمام است که اطلاعات در مورد شما با کمک آن برنامه های رایگان که بسیاری از آنها باید-دارا بر روی تلفن همراه و رومیزی. حریم خصوصی در تجارت باید روشن شود به هر کسی اگر آن را در حال حاضر: شما می توانید یک دسته از برنامه های بزرگ است که شما می توانید به صورت رایگان تا زمانی که شما خوب با گوگل جمع آوری داده های مورد علاقه خود را برای خدمت بهتر تبلیغات. هیچ مشکلی با این خط از کسب و کار و بسیاری از مردم هیچ مشکلی با آن معامله. نه به ذکر است که گوگل شده است بهبود آن سیاست حفظ حریم خصوصی در سال های اخیر است. اما موفق شبکه های اجتماعی می تواند واقعا کمک گوگل جمع آوری و حتی بیشتر مربوطه و اطلاعات مربوط به خود را دوست دارد و منافع و تبدیل آن به مربوط به تبلیغات است. که مشتاق ممکن است کمک به فرض این Pinterest-lookalike همیشه طول می کشد خاموش.

کاربران پینترست را به سرعت دریافت که چه مشتاق است همه چیز در مورد. آن را مکانی برای جمع آوری ایده ها در مورد هر موضوع شما علاقه مند هستید و پین آنها را به تخته که به شما دسترسی سریع به همه چیز شما جمع آوری کرده ایم و همچنین به pinboards متعلق به دیگران است. حتی طراحی مشتاق را به شما یادآوری از Pinterest. اگر شما به pinboards و سپس شما ممکن است بیش از حد مشتاق در گوگل شبکه اجتماعی جدید.

مشتاق می آید از گوگل تجربی منطقه 120 تیم و آن را در حال حاضر در دسترس بر روی آندروید و وب است. این برنامه ممکن است به یک کلید استفاده بیش از پینترست و گوگل هوش مصنوعی پیشرفته ابزار. یک تیم از کارمندان google از مردم و AI پژوهش (جفت) بود که مشتاق پروژه. جفت است “اختصاص داده شده به انسان محور یادگیری ماشین سیستم” گوگل توضیح می دهد.

در اینجا چگونه مشتاق کار باید با توجه به مشتاق بنیانگذاران CJ Adams:

شما می توانید معاون کشیش بخش برای خودتان و یا برای افراد دیگر. فقط به عنوان همسر من در بر داشت منابع برای کمک به من در مورد پرنده نگری شما می توانید با استفاده از مشتاق به ساخت مجموعه ای از بهترین منابع خود را در یک موضوع شما به خوبی می دانم و به اشتراک گذاری آن با افرادی که لذت بردن از خود را گزینش. این keens می تواند عمومی یا خصوصی بنابراین شما کنترل آنچه که به اشتراک گذاشته شده است و که می تواند کمک.

به عبارت دیگر مشتاق است که یک شبکه اجتماعی است که گوگل می توانید استفاده به معدن داده های اضافی برای خودتان. اعلام نمی گویند که چگونه مشتاق داده خواهد شد و اضافه شده به مشخصات خود را, اما آن را می سازد آن را روشن است که گوگل جمع آوری داده ها خود را Keens بهتر:

برای هر مشتاق ایجاد می کنید ما با استفاده از جستجو در گوگل و آخرین در یادگیری ماشین برای باقی می ماند در lookout برای مفید مطالب مربوط به منافع خود. بیشتر به شما صرفه جویی به مشتاق و سازماندهی آن بهتر است این توصیه ها تبدیل شده است. حتی اگر شما یک متخصص در یک موضوع, شما می توانید شروع به گردآوری یک مشتاق و نجات چند جالب “سنگهای قیمتی” و یا لینک های که شما را پیدا مفید است. این بیت از محتوای عمل می کنند مانند دانه ها و کمک مشتاق کشف بیشتر و بیشتر مرتبط با محتوا در طول زمان است. شما همچنین می توانید دنبال keens که دیگران ایجاد کرده اند و کشف هزاران نفر از دست سرپرستی لیست از جامعه و هشدار در هنگامی که چیزهای جدید اضافه شده است.

همچنین معلوم نیست که آیا گوگل نسخه Pinterest همیشه خواهد بود برای کسب درآمد با تبلیغات است. برای بار بودن آن را حتی نمی نیاز به. اما اگر آن را به عنوان محبوب به عنوان Pinterest, سپس آن را ممکن است تبلیغات خود را دارد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>