گوگل پادکست در حال حاضر پشتیبانی از CarPlay برای رانندگی ایمن سرگرمی

با آخرین به روز رسانی از گوگل پادکست نرم افزار برای iOS, گوگل اجرا کرده است اپل CarPlay “بنابراین شما می توانید به راحتی و با خیال راحت گوش دادن در حالی که شما رانندگی کنید.”CarPlay اپل است استاندارد مورد استفاده توسط عمده تولید کنندگان ماشین است که می تواند به نوبه خود ماشین رادیو یا رئیس واحد به نمایش و کنترل برای آی فون در تلاش برای کمک به رانندگان در تعامل با گوشی های هوشمند خود را در یک راه ساده و امن.

گوگل پادکست خود را در میان محبوب ترین پادکست برنامه های کاربردی اجازه می دهد برای اشتراک و گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود را به صورت رایگان و پیدا کردن امکانات جدید بر اساس توصیه ها و مرور از طریق آنچه روند. این مهمترین آنها همچنین دارای ویژگی های کارآمد برای گوش دادن مانند آن گزینه به جست و خیز سکوت و یا برای پخش در سرعت سریع تر. پادکست قسمت نیز می تواند به طور خودکار دانلود شده به صورت آفلاین بعد گوش دادن.

طبعا جدید CarPlay پشتیبانی است که تنها در دسترس برای آی فون کاربران چه کاربران آندروید می توانند متناوبا استفاده از آن در اندروید خودرو, یک ویژگی شبیه به CarPlay که در آن پشتیبانی می شود.

به عنوان پادکست را تبدیل به یک سرگرمی محبوب متوسط به دليل عدم تعامل با طبیعت به خصوص که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور و حتی بیشتر هنرمندان و چهره های عمومی به نوبه خود به فرمت قابل فهم برای دیدن توسعه دهندگان تمرکز خود را بهبود پادکست نرم افزار به منظور ایستادگی کردن از رقابت ،

در اخبار مربوط به گوگل به تازگی به حالت تعلیق در رقابت پادکست برنامه در Play Store به دلیل سختگیرانه جدید COVID-19 قوانین این شرکت را معرفی کرد که بر بسیاری از توسعه دهندگان آندروید. محبوب Podcast Addict برنامه پایین گرفته شده است چرا که یکی از سیاست های جدید اهداف “هر برنامه ارجاع COVID-19 یا شرایط مربوط به هر شکل را در خود ابرداده” اجازه می دهد چنین در فروشگاه بازی, مگر اینکه آنها بوده ام به عنوان مورد تایید رسمی دولت و یا بهداشت عمومی سازمان apps. برنامه شد و در نهایت در دسترس ساخته شده پشت در فروشگاه بازی پس از توسعه آن در زمینه تجدید نظر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de