Google Play Store به روز رسانی والدین کمک می کند تا پیدا کردن مطالب خود را بسته در کودکان و نوجوانان

پدر و مادر کودکان واقعا با داشتن یک زمان سخت با اقامت در خانه سفارشات. نه تنها آنها باید سعی کنید و سرگرم بچه های خود را 24/7, پدر و مادر باید به آنها توضیح دهید که چرا آنها در خانه گیر کرده. اکثر بچه ها که درک مرگ را نگران مرگ خود خواهد شد و وحشت زده در امکان است که پدر و مادر خود می میرند. کودکان این جوان احتمالا نباید اجازه به سازمان دیده بان و یا گوش دادن به اخبار است.

برای کمک به پدر و مادر پیدا کردن چیزهایی برای بچه های خود را به انجام گوگل اعلام کرد که از امروز شروع آن خواهد بود با اضافه کردن یک بچه جدید تب به فروشگاه Google Play. ضربه زدن بر روی برگه را تحویل چه گوگل تماس “معلم تصویب” برنامه های کاربردی است که “هر دو غنی و سرگرم کننده است.” پدر و مادر می توانید فهرست و فروشگاه بازی به دنبال برنامه های با “معلم تایید نشان” و یا آنها می توانید بچه ها برگه هنگامی که آن را به نظر می رسد در بازی فروشگاه app بر روی دستگاه های آندروید خود را. این به روز رسانی باید دریافت شده توسط ایالات متحده آندروید کاربران در طول چند روز آینده و به رول کردن این ویژگی به کاربران بین المللی در طول ماه های آینده. و کسانی که با Google Play تصویب اشتراک می توانید پیدا کردن چنین برنامه های تحت “برنامه و بازی برای بچه ها.” Google Play تصویب هزینه 4.99 $در ماه برای قفل دسترسی به بیش از 350 نرم افزار. در حالی که وجود دارد به طور معمول 10 روز محاکمه آزاد در حال حاضر کاربران آندروید می توانید یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از این سرویس در طول ماه آوریل است.
راه اندازی برگه جدید تحت فشار قرار دادند تا پس از گوگل گفته شد پدر و مادر آن را تست مفید چگونه بچه ها تب به خصوص در زمان ما زندگی می کنند. کسانی که چک کردن تب ممکن است نقطه های مورد علاقه خود را kiddie برنامه اما گوگل اشاره می کند که آن را با اضافه کردن محتوای جدید به همان سرعتی که ممکن است. نرم افزار در Play Store که مورد تایید مربیان باید یک صفحه را نشان می دهد که چرا آنها دریافت چنین تحسین. گوگل توضیح می دهد که چه گروه سنی و هر یک از این برنامه ها مناسب است و چه چیزی باعث می شود هر فردی برنامه سرگرم کننده و جذاب. آن را نیز یادداشت چه چیزی باعث می شود یک برنامه خاص خلاق و احساسات مثبت بدستآمده توسط این عنوان است.

گوگل می گوید: “اعلام امروز نمی توان بدون معلمان ایم که با همکاری نزدیک با آمریکا در چند سال گذشته به معاون کشیش بخش برنامه های است که می تواند کمک به بچه ها توسعه و رشد می کنند و از آن لذت ببرید. ما اعتماد معلمان به غنی سازی ما بچه ها در حالی که آنها در مدرسه و ما سپاسگزار آنها به اشتراک گذاشته ام تخصص خود را برای رای دادن به برنامه های کودکان و نوجوانان استفاده از زمانی که آنها در مدرسه نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>