گوگل صفحه جوانه در مقابل AirPods vs Galaxy جوانه Plus, مشخصات و امکانات نقد و بررسی

رفته اند روز هنگامی که شما تا به حال به آج همراه خود را تنه زدن صبح با یک کابل آویزان در مقابل شما و یا تلاش برای نیمکت دو صد با ناراحت کننده neckware ، بله, ما در حال صحبت کردن در مورد بی سیم جوانه که اتصال به گوشی خود را از طریق بلوتوث اما همچنین لازم نیست که هر گونه ارتباط فیزیکی بین آنها به نگرانی در مورد. شما هنوز هم باید به نگرانی در مورد از دست دادن یکی از آنها “hearables” اما حداقل همه آنها می آیند با اختصاص هزینه-و-انجام موارد.

چه استفاده می شود برای پروژه های Kickstarter بالغ به محصولات واقعی و بچه ها بزرگ مانند اپل و سامسونگ یا گوگل در زمان اطلاع به سرعت قریب به اتفاق شرکت های کوچکتر با بی سیم واقعا خطوط محصول خود را. اپل AirPods بدون شک این جفت ارز که تولید فروش و تبلیغات اما وجود دارد هیچ جایگزین واقعی برای آن ارزش خوبی برای پول نسبت?
خوب گوگل فقط اعلام کرد که وارث آن صفحه جوانه که در حال حاضر می تواند در نظر گرفته شود واقعا بی سیم به عنوان وجود دارد بدون سیم بین آنها (نسخه قبلی یکی بود به شما جلوگیری از از دست دادن آنها) پس بیایید گودال آنها را در برابر بالا AirPods و کهکشان جوانه doggos.

گوگل صفحه جوانه

حالا که گوگل است که به صورت عمودی یکپارچه سخت افزار ساز آن خواست خود را برای اولین بار واقعا بی سیم بلوتوث گوشی خود به نام صفحه جوانه. با سفارشی طراحی شده 12 mm رانندگان آنها نه تنها ورزشی پیشرفته پایه و محدوده دینامیکی و کنترل صوتی اما ویژگی های هوشمند مانند تطبیقی صدا برای پر سر و صدا مکان و زمان واقعی ترجمه به و از ده زبان.

با پنج ساعت عمر باتری (و پنج اتهامات در مورد عرضه) این یکی از اواسط ماندگار واقعا گوشی بی سیم. آنها قیمت بالای AirPods اما ترجمه کهکشانی ها در حال حاضر با این نسخهها کار با گوشی های دیگر از پیکسل خط بیش از حد.

اغلب نادیده گرفته از ویژگی های جدید جدید صفحه جوانه? دست پایین تطبیقی حالت صدا است که باعث کاهش حجم در مکان های آرام و تق تق آن را در پر سر و صدا آنهایی که بصورت خودکار شما را بدون بلند کردن انگشت خود را نگه داشتن پرده صماخ امن در ضمن.

گوگل صفحه جوانه در مقابل AirPods کهکشان و اکو جوانه Jabra نخبگان فعال 75t امکانات

 

                                                                                                                   گوگل صفحه جوانه در بهترین خرید ($179.99)

Samsung Galaxy جوانه+ 2020

سامسونگ پریدم جلوتر از بی سیم earbud نژاد با اعلام دنده IconX اما این جشن بود زودرس از باتری این از ویژگی های غنی اما playback-کوتاه گوشی به طول انجامید نیمی از آنچه AirPods می تواند جمع اوری در آن زمان است.

این IconX جانشینان righted این اشتباه به نقطه که در آن ما در حال حاضر رکورد عمر باتری در دنیای واقعی بی سیم جوانه های ارائه شده توسط Galaxy جوانه+ – 11 ساعت در یک شارژ. اعطا شده, شما فقط باید یک هزینه اضافی در این مورد اما قرار دادن آنها را در وجود دارد که به ندرت ممکن است تمام نقطه سامسونگ باتری ورزش.

در ابتدا قلم مو وجود ندارد بسیاری از تفاوت های بین جوانه و به همراه نسخه. نگاه دوم اما فاصله جوانه+ با مورد جدید و باد رنگ و پس از اتمام. بر خلاف AirPods مثلا یا حتی اولین نسل جوانه آنها در دسترس هستند در کمتر از چهار رنگ از جمله رنگ قرمز و آبی برای جوانه و مورد علاوه بر سنتی رنگ های سیاه و سفید.

به طور معمول آنها “تنظیم توسط AKG” اما عدم فعال لغو سر و صدا. جدا از این پیشرفت بزرگ سامسونگ موفق شده است به بسیار بهبود سریع شارژ قابلیت های واقعی خود را, گوشی بی سیم بیش از حد به عنوان کهکشان جوانه+ ارائه خواهد شد کل یک ساعت از زمان پخش بعد از فقط 3 دقیقه شارژ.

دیگر قابل ارتقاء به ظاهر شامل چند دستگاه اتصال 2 راه بلندگو پویا با یک ووفر و تویتر دو میکروفن بیرونی به جای فقط یکی و بهبود پد لمسی با لینک مستقیم از Spotify در.

اپل AirPods/نرم افزار

هنوز هم محبوب ترین واقعی بی سیم کیت AirPods و خود را به نسخه Pro نیست طولانی ترین مدت و یا تناسب اندام-y مانند جوانه های وجود دارد خارج وجود دارد, اما آنها برخی از سبک ترین و حرفه ای مدل بسیار خوب فعال لغو سر و صدا با توجه به آنها نمی قوطی. اگر شما در حال مستحکم در اپل ecosphere اینها بدون ذهن و بسیار خوشحال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر