گوگل صفحه جوانه ها به فروش می رسد; کد پنهان نشان می دهد نجات بخش ویژگی برای دستگاه

از چند روز پیش ، گوگل راه اندازی نسل دوم صفحه جوانه با فرد سمت چپ و راست از earbuds که بر خلاف OG نسخه به طور کامل بی سیم. گوگل معرفی ویژگی های جدید است که با کنترل صفحه جوانه های برنامه’; تطبیقی صدا تنظیم حجم صفحه جوانه برای جبران حجم از محیط سر و صدا در پس زمینه. اگر شما زندگی می کنند در منهتن و یک خدمه است که با استفاده از یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن به نوبه خود خیابان را به قطعات کوچک خود را در صفحه جوانه خواهد برای جبران این با ساخت حجم جریان موسیقی خود را و یا تماس تلفنی بلندتر.
با توجه به 9to5Google این صفحه جوانه برنامه دارای چند خط کد است که نشان می دهد یک ویژگی به نام توجه کنید. کد ذکر خاص برای تلفن های موبایل مانند یک “بچه گریه” “پوست سگ” و “زنگ خطر دود.” اگر برخی از پیش انتخاب شده برای تلفن های موبایل (از جمله کسانی که ما فقط ذکر شده) شناسایی شده در پس زمینه در حالی که یک صفحه جوانه کاربر در حال گوش دادن به موسیقی و پادکست و یا یک تماس تلفنی یک هشدار قابل شنیدن خواهد بود از طریق earbuds.این است که در واقع یک ویژگی بسیار مهم است. فرض کنید شما در حال گوش دادن به Aerosmith از طریق صفحه جوانه و دود زنگ رفتن. بدون توجه به هشدار شما ممکن است شنیدن زنگ. اما اين توجه و هشدار را به شما لازم هشدار دهنده شما نیاز به راه رفتن در این راه از خانه خود را قبل از شما به دام افتاده در آتش (نگاه کنید به آنچه در ما وجود دارد؟).

گوگل در حال حاضر می داند که چگونه برای ایجاد توجه و هشدار; بعد از همه, آن را نمی تواند که بسیار متفاوت تر از این در حال حاضر در حال پخش در صفحه از ویژگی های است که نام یک آهنگ که در حال پخش است در گوش رس را از تلفن. نگه داشتن در ذهن که این فقط کد سمت راست در حال حاضر و هیچ تضمینی وجود ندارد که توجه و هشدار را نشان می دهد تا در صفحه جوانه. اما بدون هر گونه اغراق و توجه و هشدار می تواند یک نجات دهنده زندگانی.

این صفحه جوانه در حال حاضر در دسترس در فروشگاه گوگل در به وضوح سفید قیمت در $179. اما شما می توانید آن را از گوگل در حال حاضر از این دستگاه فروخته شده است. اگر شما سر را به وب سایت شما می توانید آدرس ایمیل خود را در لیست انتظار خواهد بود و هشدار داده که صفحه جوانه های در سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>