گوگل صفحه 4a برای اولین بار به معنای اعلام کرد در اوایل ماه مه در کنفرانس Google I/O در عین حال که برنامه ریزی شده معرفی شد و با تاخیر به دلایل آشکار است. رونمايي شد و سپس برنامه ریزی شده را به جای امروز – جولای 13 – اما گوگل بعد از کنار گذاشتهشدن کسانی که قصد دارد بیش از حد.یک اطلاعیه است که در حال حاضر انتظار می رود در برخی از نقطه در اوایل ماه اوت – August 3, به طور دقیق – اما یک اشتباه به معنی این شرکت در حال حاضر حتی کمتر را نشان می دهد.

گوگل هنوز اعلام کرد صفحه 4a

با وجود معرفی گوشی های هوشمند امروز این تیم در حال اجرا کانادا Google Store (از طریق 9To5Google) جلو رفتم و انتشار رسمی دکمه رندر از گوگل صفحه 4a در فقط سیاه و سفید است که به نظر می رسد مجموعه به تنها رنگ موجود در راه اندازی.رندر در سوال نیست فاش کردن چیزی جدید به دلیل, به عنوان شما ممکن است بدانید که این دستگاه در حال حاضر به بیرون درز گسترده در کنار آن در حال حاضر-لغو گوگل صفحه 4a XL خواهر و برادر. آن, اما, نمایندگی رسمی اولین دکمه رندر از گوشی های هوشمند و تأیید میکند بسیاری از جزئیات.

برخی از نکات برجسته عبارتند از: حضور یک میدان ماژول دوربین در پشت است که خانه را به یک سنسور و یک فلش LED. نیز وجود دارد یک عقب-نصب اسکنر اثر انگشت در پشت پلاستیکی پانل.

مقابل گوگل صفحه 4a از سوی دیگر مجهز به 5.8-inch پانچ-سوراخ صفحه نمایش است که به ظاهر امکانات مدرسه ناهنجاری. این تصویر زمینه که گوگل استفاده کرده است را تأیید میکند این نام تجاری و برنامه های اصلی خود را به معرفی این دستگاه در Google I/O در مارس 12.

جزئیات دیگر شامل in-ear speaker در امتداد لبه قاب یک کلید ولوم در سمت راست و نعناع و رنگ کلید قدرت بالاتر از دومی است.

آنچه در مورد Google صفحه 4a (5G)?

در هفته گذشته, ارائه, از آنچه به آن اشاره شد و به عنوان گوگل صفحه 5 و گوگل صفحه 5 XL به نظر می رسد آنلاین. وجود دارد برخی از شک و تردید در ابتدا اما به نظر می رسد هر دو از گوشی های هوشمند به تصویر کشیده شده به بیرون درز ارائه وجود دارد.

اما در حالی که گوگل صفحه 5 است که انتظار می رود برای راه اندازی با نام تجاری گوگل صفحه 5 XL در واقع ممکن است گوگل صفحه 4a (5G) که توضیح می دهد که شباهت با لغو گوگل صفحه 4a XL.

باید مجهز به Snapdragon 765 مانند گل سرسبد گوگل صفحه 5 و ارائه 6.1 اینچی پانچ-سوراخ صفحه نمایش با ناهنجاری. همچنین وجود یک دوربین بزرگتر دست انداز در عقب که خانه ها و فلش LED و دو دوربین به جای فقط یک.

متاسفانه هیچ کلمه ای در چه مقدار از آن هزینه خواهد شد در راه اندازی و یا زمانی که گوگل قصد دارد اعلام کند. منطقی ترین چیزی که می تواند مقدمه ای در کنار مدل استاندارد اما گوگل استراتژی به نظر می رسد بسیار کثیف در سال جاری تا هر چیزی امکان پذیر است.

چگونه گوگل صفحه 5 و صفحه 4a (5G) متفاوت باشد ؟

گوگل صفحه 5 و صفحه 4a (5G) هر دو مجموعه را به طراحی شده توسط گل میمون 765 اما تنها یکی از این دستگاه ها خواهد شد به عنوان یک حق بیمه ، در حالی که گوگل صفحه 4a (5G) است به احتمال زیاد به ارائه یک پلاستیک ساخت و ساز صفحه 5 انتظار می رود که حک شده از شیشه و آلومینیوم است.

بالا پایان دستگاه احتمالا ارائه شارژ بی سیم پشتیبانی و برتر dual-camera راه اندازی بیش از حد. این ویژگی ها باید اجازه می دهد تا آن را به توان به عنوان یک رقیب مستقیم برای آیفون آینده 12 سری و هر گونه بودجه گل سرسبد مدل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de