گوگل صفحه 3 مسائل را ممکن است یکی دیگر از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به گوگل

بزرگ شرکت های فن آوری هستند هیچ غریبه ای به عمل کلاس دعاوی است. در طول سال های گوگل تا به حال چندین پرونده های حقوقی در مواجهه با آن و در 2019, این شرکت مجبور به پرداخت $7.25 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در مورد مسائل اصلی صفحه میکروفون. در حال حاضر توسعه دهندگان XDA گزارش می دهد که گوگل ممکن است در مواجهه با دیگر دعوی در دادگاه اقدام کلاس این زمان مربوط به مسائل مربوط به سخت افزار Google صفحه 3 و 3 XL. قانون شرکت Chimicles شوارتز Kriner & دونالدسون-اسمیت دفتر در حال بررسی است و مسائل را با گوگل صفحه 3 تلاش برای کشف کردن اگر آنها مربوط به سخت افزار.

این شرکت اشاره اتهامات سریع و غیر منتظره تخلیه باتری پس از خاموش شدن از صفحه 3 و یا 3 XL. موضوع دیگری که در شرکت حقوقی در حال بررسی است که در برنامه دوربین لرزش و ارتعاشی در نتیجه کیفیت پایین تصاویر و ویدئو.

شرکت حقوقی است فرم برای مردم برای پر کردن در صورتی که تجربه مسائل فوق با گوگل صفحه 3 صفحه 3 XL (پیکسل 3a است شامل نمی شود). علاوه بر این قالب همچنین شامل سوالات در مورد اینکه آیا مردم درخواست تعمیر و یا تعویض و آنچه اتفاق افتاده است.

آیا شما یک گوگل صفحه 3 یا 3 XL گوشی های هوشمند و شما تا به حال هر یک از مسائل فوق? به ما بگویید که تجربه خود را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>