گوگل عکس گزینه پشتیبان گیری برای برنامه های پیام رسانی است که در حال حاضر پیش فرض خاموش تبدیل

گوگل بی سر و صدا ساخته شده یک تغییر مهم به عکس های خود را برنامه تاثیر می گذارد که کسانی که معمولا پشت کردن تصاویر مختلف از برنامه های پیام رسانی. پس از امروز شروع, عکس های گوگل دیگر نمی خواهد به عقب تا عکس از برنامه های پیام رسانی مانند واتساپ و پیام به طور پیش فرض.

یک دلیل وجود دارد که گوگل تصمیم به خاموش کردن پشتیبان گیری و همگام سازی گزینه با این برنامه های پیام رسانی و آن را سخت به حدس می زنم: COVID-19. به عنوان در گوگل بیانیه “با توجه به COVID-19 مردم های بیشتر عکس ها و فیلم ها. برای صرفه جویی در منابع اینترنتی تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی خاموش شده برای دستگاه پوشه های ایجاد شده توسط برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp, پیام, و, Kik.”

که می شود گفت, گوگل عکس کاربران هنوز هم می تواند به نوبه خود در پشتیبان گیری و همگام سازی تنظیمات در هر زمان در این برنامه ها. حتی با این گزینه خاموش, شما باید قادر به پیدا کردن عکس ها و ویدئوها از هر یک از برنامه های پیام رسانی است که شما با استفاده از بر روی دستگاه خود را انتخاب کنید و کدام یک را به بالا.

نگه داشتن در ذهن است که شما یک پیام در این برنامه عکس در زمانی که این تغییر اضافه شده است بنابراین شما می دانم زمانی که به نوبه خود آن را دوباره اگر شما هنوز هم می خواهید به قادر خواهید بود تا عکس های خود را و فیلم ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>