گوگل ممکن است به طور تصادفی نشان داد Android: 11 تاریخ انتشار

در حالی که ما همچنان منتظر گوگل به پرده طولانی سر رسیده عاقبت به شرکت rookie هوشمند بلندگو تلاش که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد بعد از امروز آن را مانند به نظر می رسد که غول جستجو به صورت تصادفی مجاز آندروید 11 تاریخ پرتاب گربه از کیسه در غیر این صورت عادی مجازی هوشمند خانه نشست.

اگر چه این ممکن است حک شده در سنگ فقط رتبهدهی نشده است, جدیدترین نسخه از محبوب ترین سیستم عامل تلفن همراه است که انتظار می رود برای دیدن نور روز در شکل نهایی آن در 8 سپتامبر. خبر می آید از هیچ یک دیگر از میشل ترنر بزرگ G محصول مدیریت مدیر خانه هوشمند اکوسیستم را بدست آورد که قطعا برای تلفن های موبایل مانند کسی که می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.

تاریخ خود را نیز به سختی تعجب آور پس در قدم به قدم از اندروید 10 سپتامبر 3, تجاری, اولین سال گذشته حتی اگر ما نسبتا خاص بسیاری از شما امیدوار بودند گوگل را کمی زودتر در دسترس بودن برنامه 2018 یا 2017. سپس دوباره 2020 I/O کنفرانس توسعه لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به کوچک آندروید 11 بتا تاخیر.
که ساخت منتشر شد و در 10 ژوئن نسبت به ماه مه 7 گسترش 2019 آندروید 10 beta برنامه که در واقع باعث می شود یک آینده نگر کلی آندروید 11 راه اندازی در سپتامبر 8 صدا مانند یک خبر خوب. یک بار دیگر اگر چه چیزی به ما می گوید این است که کمی بیش از یک امتحانی تاریخ و یا داخلی هدف است که گوگل می تواند در نهایت هدف قرار دادن… یا هل دادن به عقب توسط یک زن و شوهر از هفته یا بیشتر.
حتی اگر آن را در تابه, کردن, این مهم است به یاد داشته باشید تنها تعداد کمی از دستگاه ها به احتمال زیاد برای دریافت پایدار به روز رسانی در روز انتشار رسمی. یعنی صفحه 2, 2 XL, 3, 3, XL, 3a, 3a, XL 4 و 4 XL این زمان در اطراف. شما احتمالا می تواند اضافه کردن به آینده صفحه 4a به این لیست… تا زمانی که اواسط رنجر را در واقع تبدیل شده در زمان در دسترس برای آندروید 11 بتا برنامه خروج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>