گوگل هرگز متوقف نمی شود کار بر روی چند کلید نرم افزار. یکی از این نقشه های گوگل است که دیگر محدود به نوبه خود توسط نوبه خود جهت. نقشه های گوگل را نیز به شما نشان می دهد مکان برای رفتن و همه چیز را به دیدن هر کجا که سفر خود را به شما. آن را نیز به شما نشان می دهد بیشتر افزایش یافته جهت راه رفتن در آر و به تازگی راه اندازی نقشه’ “به همراه کد” که اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن محل دقیق خود را با دوستان و خانواده.

گوگل در حال حاضر ارائه می دهد crowdedness داده برای اتوبوس و قطار در زمان واقعی

امروز گوگل اعلام کرد که سیستم عامل iOS و نسخه های آندروید از نقشه ها را دریافت خواهد کرد به روز رسانی اجازه می دهد تا به کاربران برای کشف در پیشبرد چگونه شلوغ قطار یا اتوبوس است (یک mobbed قطار یا اتوبوس می تواند افزایش خطر ابتلا به COVID-19) و یا اینکه یک اتوبوس یا قطار در حال اجرا بر روی یک محدود برنامه. گوگل می گوید که کارگران ضروری نیاز به این اطلاعات برای رسیدن به شغل خود و دیگران می خواهند این اطلاعات بیش از حد به عنوان بیشتر کشور بازگشایی شده است.

سال گذشته گوگل اضافه شده “crowdedness پیش بینی” در نقشه های گوگل استفاده می شود که داده crowdsourced از ده ها میلیون نفر از سواران به کمک Google هوا چقدر شلوغ اتوبوس و یا قطار خط خواهد بود در یک زمان خاص از روز است. در حال حاضر گوگل در حال ساخت آن را آسان تر برای کاربران برای کمک به این اطلاعات. نگاه کردن جهت ضربه بزنید برای دیدن جزئیات حمل و نقل و سپس در پایین حرکت برای پیدا کردن crowdedness پیش بینی که در آن در دسترس است. وجود دارد و کاربران می توانند خود را وارد کنید تا تجارب خود را.
از امروز شروع, شما می توانید با استفاده از نقشه های گوگل برای پیدا کردن زمان در طول تاریخ از زمانی که جمعیت زیادی از مردم در یک ایستگاه حمل و نقل. شما همچنین می توانید اطلاعات زندگی می کنند که در مقایسه با زمان اندازه جمعیت به طور معمول شرایط. این باید به شما کمک کند برنامه ریزی اجتماعی خود را در فاصله. برای پیدا کردن این اطلاعات جستجو برای حمل و نقل ایستگاه در نقشه های گوگل و یا شیر بر روی یکی هنگامی که آن را به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. که تا خروج هیئت مدیره و اشتغال داده ها (در صورت موجود بودن). این ویژگی خواهد شد نورد در طول چند هفته آینده و بر اساس جمع و ناشناس اطلاعات از کسانی که تصمیم گرفتند به Google Location History. دومی خاموش است به طور پیش فرض. برای نگه داشتن اطلاعات ناشناس اشتغال داده های به اشتراک گذاشته شده است تنها زمانی که به اندازه کافی کاربران در حال امید بستن به ارائه اطلاعات کافی.
نقشه اضافه کردن هشدار از محلی سازمان های حمل و نقل خواهد شد که کاربران هشدار اگر وجود دارد هر گونه COVID-19 مربوط به قوانین است که بر مسافران با استفاده از جرم حمل و نقل از قبیل اینکه آیا ماسک های مورد نیاز هنگامی که در قطار یا اتوبوس. این حمل و نقل هشدار در حال تحت فشار قرار دادند در حال حاضر با گوگل در کشور از جمله آرژانتین, استرالیا, بلژیک, برزیل, کلمبیا, فرانسه, هندوستان, مکزیک, هلند, اسپانیا, تایلند بریتانیا و ایالات متحده در کشورهای بیشتر به زودی اضافه خواهد شد.

گوگل همچنین اضافه کردن اطلاعیه ها و هشدار در مورد هر گونه COVID-19 بازرسی و محدودیت در امتداد مسیر خود را. این خواهد شد به نظر می رسد حتی زمانی که شما در حال رانندگی در سراسر مرزهای ملی شروع با آمریکا و کانادا و مکزیک). اگر شما در حال رانندگی به یک مرکز پزشکی یا COVID-19 مرکز تست گوگل خواهد یادآوری شما را به بررسی واجد شرایط بودن و تسهیلات دستورالعمل به طوری که شما تبدیل به دور.

گوگل می گوید: “گرفتن از A به B می تواند پیچیده تر است این روزها. به دلیل COVID-19 آن را به طور فزاینده مهم است که بدانید چگونه شلوغ یک ایستگاه قطار ممکن است در یک زمان خاص و یا این که آیا اتوبوس در حال اجرا در یک محدود برنامه. با داشتن این اطلاعات قبل و در طول سفر خود را بسیار مهم است برای هر دو ضروری کارگران که نیاز به با خیال راحت حرکت به کار تبدیل خواهد شد مهم تر برای همه به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به بازگشایی شده است. COVID-19 قطعا نهفته در این راه است که ما حرکت در اطراف در جهان است. به عنوان شهرها و کشورها در سراسر جهان وفق ما متعهد به آوردن اطلاعات مربوط ترین راست به نوک انگشتان خود را. بنابراین زمانی که شما آماده هستید و قادر به شما با خیال راحت می توانید سرمایه گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im