نقشه های گوگل مکان های می شود بی سر و صدا بهبود یافته

غول موتور جستجو محبوب برنامه نقشه بدست جدید مکان های رابط به تازگی برای اولین بار متوجه شده توسط Android Police. محل های در حال حاضر به تصویب رسید مواد نگاه مدرن است که همچنین اجازه می دهد تا برای کسب اطلاعات بیشتر به فورا در دسترس است.اشتراک گذاری مکان خود را در حال حاضر نیز آسان تر با بهره برداری از آواتار خود و رفتن به محل هایپس از آن یک دکمه جدید “به اشتراک گذاری جدید” در دسترس است در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش به عنوان زیر نشان داده شده است.

به ظاهر تغییر دقیقه است که در واقع یک گام به سمت يک نگاه واحد برای نقشه های گوگل به عنوان مناطق دیگر از برنامه در حال حاضر که قبلا به تصویب رسید این رابط کاربری طراحی شده است.بعلاوه یک به روز رسانی بخش در پایین محل های توضیح می دهد که در جزئیات بهتر چه ویژگی کار می کند و روشن چه اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته می شود همراه با محل سکونت خود را به افرادی که شما در حال به اشتراک گذاری با. که شامل نه تنها که در آن شما هستند اما که در آن شما بوده ام و این که آیا شما در حال رانندگی و یا راه رفتن همراه با مکان خود را مانند خانه و محل کار.

در اوایل ماه گذشته گوگل همچنین اضافه شده ویژگی های جدید برای جستجو و نقشه ها در تلاش برای کمک به کاربران برای اتصال به گزینه های مراقبت های بهداشتی. قابل توجه, جدید, “دریافت آنلاین مراقبت” لینک در حال حاضر به نظر می رسد زمانی که جستجو برای مطب یا بیمارستان هدایت کاربران, اگر چه, این است که در حال حاضر در دسترس است تنها در ایالات متحده است.

در اخبار مربوط به نقشه های اپل اضافه شده coronavirus تست مکان در سراسر ایالات متحده در حال حاضر نشان داده شده است که قرمز پزشکی نقطه که در آن در دسترس در کوپرتینو شرکت تلاش های خود را برای کمک به کاربران آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>