نقشه های گوگل فقط یک از ویژگی های بزرگ جدید برای دوچرخه سواران

  • نقشه های گوگل جهت دریافت به روز رسانی قابل توجهی است که caters به کسانی که نمی خواهید به درایو و یا استفاده از حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد خود را.
  • از ویژگی های می آید در دستی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان برخی از مردم ممکن است به طور فعال اجتناب از شلوغ وسیله حمل و نقل.
  • مسیر جدید از ویژگی های اهداف دوچرخه سواران به عنوان نقشه های گوگل جهت در حال حاضر پشتیبانی از منوی view دوچرخه-به اشتراک گذاری خدمات. این تجربه ناوبری شامل راه رفتن اطلاعات به و از نزدیک ترین دوچرخه های ایستگاه.

Google Maps یکی از بهترین ناوبری و جهت برنامه های در دستگاه های تلفن همراه. مهم نیست که چگونه شما سفر از نقطه A به نقطه B, نقشه های گوگل به شما وجود دارد. رانندگی حمل و نقل عمومی و دوچرخه سواری و پیاده روی و همچنین به عنوان یک ترکیب آن کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به مقصد خود را. گوگل به روز رسانی نرم افزار از طریق coronavirus مستندات با ویژگی های به منظور کمک به شما را بهتر حرکت همه گیر و این شرکت به تازگی منتشر شد با نام تجاری جدید از ویژگی های است که متناسب با وضعیت فعلی بحران بهداشت و درمان.

این ویژگی بود که به طعنه در سال های اخیر و نشت آن نیست در مورد رانندگی اتومبیل خود را و یا برنامه ریزی رفت و آمد خود را از طریق حمل و نقل عمومی. آن را در مورد تبدیل دوچرخه به حتی یک راه کارآمد تر از رسیدن به مقصد خود را.

گوگل توضیح می دهد که در سال جدید اعلام کرد که درخواست برای دوچرخه سواری جهت در نقشه های گوگل افزایش 69 درصد از فوریه طی یک ماه گذشته. در بالا از آن گوگل می گوید که در سراسر جهان منافع جستجو برای “تعمیر دوچرخه در نزدیکی من” ضربه تمام زمان بالا در این ماه بیش از دو برابر آنچه در آن در سال گذشته بود.

این درست نیست که در تابستان وارد, یا, که, دوچرخه سواری یک راه عالی برای استفاده از آب و هوا (به خصوص اگر شما گیر کرده در داخل خانه برای چند ماه گذشته) — دوچرخه سواری نیز می تواند سریع تر از رانندگی و امن تر از های حمل و نقل عمومی با مردم دیگر در حال حاضر.

با که در ذهن گوگل ارائه یک به روز رسانی مهم برای دوچرخه سواری ناوبری در نقشه که به طور قابل توجهی بهبود می بخشد تجربه برای دوچرخه سواران که اصلا خود را, دوچرخه, اما به جای استفاده از انواع دوچرخه-به اشتراک گذاری خدمات مانند سیتی دوچرخه — در دسترس در شهرستانها خود را به رفت و آمد به کار می کنند.

رفتن به جلو, گوگل ارائه خواهد شد لنگر انداخت دوچرخه-به اشتراک گذاری جهت در 10 شهرستانها و ویژگی های خواهد شد به احتمال زیاد به گسترش بیشتر مناطق در آینده است. آنچه که بدان معنی است که شما می توانید انتخاب کنید یک نقطه شروع و مقصد خود را در نقشه های گوگل به شما دقیقا بگویید که چه مدت شما را مجبور به راه رفتن به نزدیک ترین دوچرخه های ایستگاه دوچرخه در دسترس است. آن را خواهد شد و سپس ارائه به نوبه خود توسط نوبه خود جهت به دوچرخه-به اشتراک گذاری ایستگاه های نزدیک به مقصد خود را به عنوان به خوبی به عنوان مسیرهای پیاده روی از ایستگاه که در آن شما را رها کردن خود را اجاره دوچرخه به مقصد خود را.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ است اما ویژگی ارائه می دهد دقیق تر و سریع تر راه برای حرکت به شهر با دوچرخه-به اشتراک گذاری خدمات. شما می دانید دقیقا همان جایی که شما می توانید پیدا کردن یک دوچرخه و جایی که شما آن را رها کردن مربوطه را به خروج و ورود نقاط و شما یک ایده کلی از چه مدت سفر را از آغاز تا پایان.

گوگل کار خواهد کرد با Ito جهان و دوچرخه-به اشتراک گذاری شرکای تجاری در سراسر جهان به ارمغان می آورد ویژگی های شیکاگو, نیویورک, سان فرانسیسکو, واشنگتن و لندن و مکزیکو سیتی و مونترال, Rio de Janeiro, سائو پائولو, Taipei و جدید شهر تایپه. مکان های دیگر پشتیبانی خواهد شد در آینده.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net