نقشه های گوگل می افزاید: ویژگی های جدید برای کمک به محافظت از شما را از coronavirus

  • نقشه های گوگل معرفی ویژگی های جدید این هفته که آن را آسان تر به درایو و یا حمل و نقل عمومی را در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.
  • نقشه های گوگل در حال حاضر خواهد شد به شما هشدار اگر سفر خود را در یک اتوبوس یا مترو خواهد بود نهفته COVID-19 و اینکه آیا یا نه شما ممکن است نیاز به دنبال برخی از قوانین مانند پوشیدن یک ماسک.

ما صحبت های زیادی در مورد راه هایی که در آن رمان coronavirus نهفته است زندگی ما, اما آن را سخت به بیان فقط چگونه به طور چشمگیری همه چیز را در زندگی تغییر اساسا یک شبه. یکی از این واضح تر راه است که در آن ویروس را لمس همه ما این است که در حمل و نقل به عنوان حتی عمل راه رفتن از درب جلو شما در حال حاضر حمل اضافه شده خطر است.

به منظور تسکین برخی از استرس های مرتبط با این خطرات گوگل معرفی یک سری از ویژگی های جدید آخرین نسخه از نقشه های گوگل در iOS و اندروید است که کمک خواهد کرد که به شما در حفظ و آگاهانه در مورد راه هایی که در آن سفر خود را و یا رفت و آمد ممکن است تحت تاثیر COVID-19 و مشکلات بی شمار آن را باعث شده است.

از حالا زمانی که شما نگاه کردن مسیرهای حمل و نقل برای یک سفر که ممکن است تحت تاثیر ویروس شما هر مربوطه هشدار از سازمان های حمل و نقل در منطقه خود را به طوری که شما می دانم که اگر وجود دارد تاخیر یا تعطیل و یا اگر شما نیاز به پوشیدن یک ماسک به هیئت مدیره قطار یا مترو. این هشدار در حال نورد در آرژانتین, استرالیا, بلژیک, برزیل, کلمبیا, فرانسه, هندوستان, مکزیک, هلند, اسپانیا, تایلند بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

رانندگی هشدار نیز در آینده به نقشه های گوگل به شما اجازه می دانم که اگر هر گونه وجود دارد COVID-19 بازرسی و یا محدودیت در مسیر خود را. هشدار ظاهر خواهد شد در جهت صفحه نمایش به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ناوبری. به علاوه هر زمان که شما انتخاب می کنید به حرکت به یک coronavirus تست سنتر یا مرکز پزشکی شما یک هشدار یادآوری شما را به مطمئن شوید که شما بررسی واجد شرایط بودن شما و بررسی در این دستورالعمل از محل بنابراین شما نمی اتلاف سفر.

گوگل اضافه شده شلوغ پیش بینی ویژگی های نقشه های سال گذشته, اما در نور گیر ویژگی های آن در حال افزایش یافته است. شما هم اکنون می توانید با استفاده از این پیش بینی برای دیدن هنگامی که یک ایستگاه حمل و نقل است که در طول تاریخ بیشتر یا کمتر شلوغ به شما اجازه می دهد برای برنامه ریزی سفر خود را بر اساس تعداد افرادی است که در ایستگاه.

“COVID-19 قطعا نهفته در این راه است که ما حرکت در جهان می گوید:” رامش Nagarajan, محصول, مدیریت, مدیر, نقشه های گوگل در پست های اخیر وبلاگ گوگل در مورد کوروناویروس-ویژگی های مربوط. “به شهرها و کشورهای سراسر جهان وفق ما متعهد به آوردن اطلاعات مربوط ترین راست به نوک انگشتان خود را. بنابراین زمانی که شما آماده هستید و قادر به شما با خیال راحت می توانید سرمایه گذاری.”

منبع تصویر: والنتین Wolf/imageBROKER/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>