گوگل جیمیل کار با iPad, عملکرد چند تکلیفی

جیمیل در حال کار بزرگ در هر دو اپل و یا iPads ها, اما وجود دارد فقط یکی از ویژگی های مفید است که از دست رفته از آی پد نسخه از نرم افزار – قابلیت چند کاره با Gmail و سایر برنامه های iOS.

شما می توانید در واقع استفاده از اپل به اصطلاح تقسیم از ویژگی های نمایش و سوئیچ بین جیمیل و برنامه های دیگر اما این قابلیت کار نمی کند و بی وقفه در همه زمان ها. اگر چه در آن زمان گوگل چندین سال به اجرای چند وظیفه ای در Gmail گزینه است در اینجا در نهایت.

گوگل امروز اعلام کرد که تمام حساب های جیمیل – G سوئیت شخصی و هم اکنون می توانید استفاده از ویژگی چند وظیفه ای با جیمیل و دیگر برنامه های iOS. آن را با این نسخهها کار به همان شیوه به عنوان Split View, اما بهتر است به پیاده سازی و به طور خاص طراحی شده برای Gmail.

شما باید به نوبه خود در چند وظیفه ای بر روی iPad خود را قبل از اینکه شما قادر خواهید بود به استفاده از ویژگی های جدید با رفتن به برنامه تنظیمات / صفحه نمایش و حوض / عملکرد چند تکلیفی. از آنجا مطمئن شوید که برای فعال کردن “اجازه می دهد تا برنامه های متعدد” گزینه قادر به سوئیچ بین برنامه های.

پس از شما را فعال کنید چند وظیفه ای شما می توانید وارد کنید و مشاهده تقسیم زمانی که در Gmail با کشیدن از پایین صفحه نمایش به باز کردن حوض. سپس لمس کنید و نگه دارید این برنامه شما می خواهید برای باز کردن و کشیدن آن به سمت چپ از لبه سمت راست از روی صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im