گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد تا کاربران برای تایید پرداخت با صدای خود را در, دستیار, اندروید پلیس گزارش. این گزینه به نوبه خود صدای بازی تحت تنظیمات پرداخت در گوگل دستیار خال دار شده است در برخی از دستگاه. به گفته یک سخنگوی گوگل این قابلیت هنوز در آزمایشی مرحله تست و بدون هیچ اطلاعات در مورد زمانی که آن را تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. شما می توانید سعی کنید و به نوبه خود بر روی ویژگی را با رفتن به Google app -> بیشتر -> تنظیمات -> Google Assistant -> شما -> پرداخت. اگر شما خوش شانس شما “تکرار با صدای مطابقت” است که می تواند روشن و خاموش جابجا کنید. هنگامی که شما با فعال کردن این گزینه یک صفحه نمایش راه اندازی پاپ تا درخواست های اضافی برای تایید رمز عبور. برخی از کاربران گزارش تصادفات در این مرحله از راه اندازی به طوری که فرایند است که به دور از صاف است.

این ویژگی است که یک بخشی از برنامه های اولیه برای دستیار فعال سخنرانان و هوشمند صفحه نمایش در حال حاضر محدود به در برنامه خرید دیجیتال از طریق Google Play و رستوران سفارشات. نیز وجود دارد یک پشتیبانی از سند منتشر شده در گوگل به کمک صفحات است که به توصیف مراحل مورد نیاز برای فعال کردن صدای مطابقت تأیید پرداخت.

با استفاده از فقط یک صدا تایید به پرداخت برای چیزهایی که باعث افزایش نگرانی های امنیتی حتی اگر آن را محدود به Google Play خرید. صوتی است که آسان برای ضبط و تکثیر خود را مدبر کودکان را نمی خواهد بیش از حد طولانی برای خرید هر موجود جهان در فوتبال یا براق جدید و جدال ستاره های قهرمان. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این ویژگی های جدید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im