گوگل لنز به روز رسانی به شما امکان کپی کردن متن از اشیاء روزمره و جادویی خمیر را در یک سند

  • گوگل لنز است که به رسمیت شناختن تصویر نرم افزار که کاربران فراهم می کند با زمان واقعی اطلاعات در مورد هر شی یا متن آنها اتفاق می افتد به نقطه دوربین خود را در.
  • جدید گوگل لنز به روز رسانی در حال حاضر به کاربران امکان می دهد نقطه با گوشی های هوشمند خود را در یک بلوک از متن و کپی آن و جادویی چسباندن آن را به یک سند بر روی کامپیوتر خود.
  • کپی و چسباندن از ویژگی های آثار حتی در یادداشت های دست نویس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از چیزهای جالب در مورد گوگل که غول جستجو است که بسیاری از مشروع سرد نرم افزاری است که اکثر مردم به سادگی آگاه نیست. یک مثال از این است که گوگل لنز یک تصویر به رسمیت شناختن برنامه برای iOS و آندروید با تعدادی از جالب و کاملا ویژگی های بسیار جذاب.

اگر شما آشنایی با گوگل لنز آن را به عنوان جذاب آن را به عنوان مفید است. یکی از برنامه های کولر ویژگی اجازه می دهد تا شما را به نقطه خود را در دوربین گوشی های هوشمند در تقریبا هر محصول — از یک می توانید لیموناد به یک کتاب به یک کنترل ایکس باکس — و این برنامه را به شما بگویم آنچه در آن است و که در آن شما می توانید آن را آنلاین. حتی بهتر از شما می توانید نقطه دوربین خود را در متن در یک زبان خارجی و نرم افزار خواهد شد و ترجمه آن را برای شما در زمان واقعی است. این برنامه با پشتیبانی از بیش از 100 زبان و واقعا یک نعمت غیر مترقبه برای مردمی سفر در سطح بین المللی.

به دنبال تا حول و حوش گوگل امروز اعلام کرد تعدادی از جدید بهره وری امکانات برای گوگل لنز است که قطعا ارزش چک کردن. با به روز رسانی های جدید گوگل, لنز در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را به نقطه خود را در دوربین گوشی های هوشمند در یک رشته از متن آن را کپی کنید و به سرعت قرار دادن حق را به یک سند بر روی کامپیوتر خود.

گوگل توضیح می دهد:

در حال حاضر زمانی که شما انتخاب متن با لنز شما می توانید شیر “کپی به کامپیوتر” به سرعت قرار دادن آن در یکی دیگر از امضا دستگاه با کروم. این فوق العاده است برای سرعت کپی کردن یادداشت های دست نویس (اگر شما نوشتن منظمی!) و چسباندن آن بر روی لپ تاپ خود را بدون نیاز به تکرار همه آنها را.

شما می توانید دست خط ترجمه و کپی و چسباندن از ویژگی های از طریق gif زیر:

منبع تصویر: گوگل

یکی دیگر از ویژگی های پخته شده به جدید گوگل لنز به روز رسانی است که توانایی به یاد بگیرند که چگونه به تلفظ کلمات در هر زبان.

“در حال حاضر شما همچنین می توانید استفاده از لنز برای تمرین کلمات یا عبارات است که دشوار است برای گفتن” گوگل می گوید. “انتخاب متن با لنز و شیر جدید گوش را به شنیدن آن را بخوانید با صدای بلند—و در نهایت کشف کردن که چگونه به می گویند “hipopótamo!”

زبان دیگری گرا ویژگی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب یک کلمه یا عبارت آنها را درک نمی کنند و نظر در نتایج جستجوی گوگل به یادگیری بیشتر در مورد آن.

اگر شما در سراسر یک کلمه یا عبارت شما را درک نمی کنند در یک کتاب یا روزنامه هایی مانند “امواج گرانشی” گوگل لنز می تواند کمک کند. در حال حاضر با در نتایج جستجوی گوگل شما می توانید انتخاب کنید پیچیده عبارات و یا کلمات به سرعت بیشتر بدانید.

گوگل لنز در دسترس است از طریق گوگل برنامه در iOS و یا از طریق اختصاصی گوگل لنز نرم افزار بر روی آندروید است. همانطور که برای ویژگی های مذکور همه آنها در دسترس خواهد بود در اندیشه شروع امروز. اگر شما اتفاق می افتد به یک کاربر iOS به گوش دادن ویژگی خواهد بود که کمی بعد از آن. همچنین توجه داشته باشید که برای کپی و چسباندن از ویژگی های به کار کاربران باید امضا به جدید ترین نسخه Chrome.

در نهایت یک لیست موجود در Google, لنز ویژگی های ذکر شده در بالا را می توان در زیر دیده می شود. کافی است برای گفتن اگر شما نمی بازی در اطراف با گوگل لنز در عین حال آن را قطعا ارزش دانلود و چک کردن.

اسکن و ترجمه متن
ترجمه کلمات شما ببینید, نجات یک کارت کسب و کار خود را به مخاطبین اضافه کردن حوادث به تقویم خود را از یک پوستر و کپی کردن و قرار دادن کدهای پیچیده و یا پاراگراف های بلند به گوشی خود را به صرفه جویی در وقت.

شناسایی گیاهان و حیوانات
پیدا کردن آنچه که گیاه در دوستان خود آپارتمان و یا چه نوع از سگ شما را دیدم در پارک.

کشف مکان های جدید در اطراف شما
شناسایی و یادگیری در مورد نشانه های, رستوران ها و مغازه ها. دیدن رتبه بندی ساعت از عملیات حقایق تاریخی ،

پیدا کردن نگاه شما مانند
دیدن لباس هایی که جلب چشم خود را ؟ یا یک صندلی که مناسب برای اتاق نشیمن خود را ؟ پیدا کردن مشابه لباس, مبلمان و دکوراسیون خانه را به یکی از شما می خواهم.

می دانید چه به منظور
دیدن غذاهای محبوب در منوی رستوران بر اساس بررسی از نقشه های گوگل.

اسکن کدهای
سرعت اسکن کدهای QR و بارکد.

منبع تصویر: Olly Curtis/آینده/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>