گوگل به بیرون درز نام تمام سه صفحه گوشی های آینده در سال 2020

  • این صفحه 5 تاریخ انتشار چندین ماه دور اما گوگل ظاهرا به بیرون درز تمام رسمی محصول نام این سال را به صفحه سری.
  • گوگل به ارمغان خواهد آورد سه صفحه گوشی به بازار در سال جاری: صفحه 4a صفحه 4a (5G) و صفحه 5.
  • یک نسخه بتا از این برنامه جستجو گوگل ذکر شده در هر سه سال 2020 پیکسل ، متاسفانه این دقیقا خبر خوب صفحه طرفداران می خواستند بشنوند.

آن بوده است ناامید کننده سال برای صفحه طرفداران و چیزهایی که لزوما به دنبال. گوگل با تاخیر این صفحه 4a انتشار و صفحه 5 شایع است به اواسط محدوده دستگاه است که هنوز قیمت حق بیمه. چند گزارش گفت: Google رفت و با یک ارزان تر Snapdragon 5G پردازنده از هر کس دیگری با استفاده از به طوری که صفحه 5 نمی قادر خواهد بود برای مطابقت با عملکرد گوشی مانند Galaxy S20, توجه داشته باشید, 20, OnePlus 8 و هر دستگاه دیگری است که کشتی ها با گل میمون 865 تراشه در داخل.

چیزی که در مورد صفحه شایعات این است که آنها معمولا به نوبه خود به عنوان دقیق به عنوان گوگل نمی تواند نگه داشتن درب ظرف را در آن صفحه برنامه. اگر هر چیزی بهترین صفحه شایعه در این سال مربوط به یک تلفن گوگل از آینده دور است که می بینیم گوگل را به خود پردازنده به این صفحه سری. برگشت به گوگل 2020 قصد دارد هر چند به نظر می رسد گوگل به طور تصادفی به بیرون درز نام آن سال 2020 صفحه گوشی. و این خبر چیزی نیست که ما انتظار داشتند.

به جای استفاده از فقط ماهی-بر اساس اسامی برای آن منتشر نشده صفحه دستگاه های گوگل با استفاده از اسامی واقعی از گوشی های در آخرین نسخه بتا از برنامه جستجوی Google که 9to5Google دیدم.

قبلی گزارش گفت: گوگل مشغول به کار بود در سه دستگاه برای سال 2020 به عنوان سه ماهی نام های خال خال شد در کد قبلی نشت. این زمان در اطراف آن اسامی بودند در ارتباط با آینده صفحه سخت افزار.

Redfin و خاردار هستند هر دو قرار بود بر اساس پیکسل 765G پردازنده است که می آید با یک ساخته شده در 5G مدل. 9to5Google اعتقاد بر این شد صفحه 5 صفحه 5 XL بود. اما گوگل برنامه نشان می دهد که خاردار است و یک صفحه 4a (5G) نه صفحه 5 XL. کد نیز در لیست این صفحه 4a و صفحه 5 نام محصول است که مربوط به دو تلفن ما در واقع انتظار برای دیدن از گوگل.

تصاویر نشان می دهد که ادعا جستجوی گوگل کد برنامه که لیست سه صفحه گوشی نام: صفحه 4a صفحه 4a (5G) و صفحه 5. منبع تصویر: 9to5Google

چه جالب این است که چندین شایعات ادعا صفحه 4a در خواهد آمد یکی از اندازه این سال و که وجود دارد نمی تواند یک XL نسخه به عنوان مورد با صفحه 3a. این صفحه 4a (5G) لزوما باید بزرگتر اما 5G گوشی قطعا گران تر می شود, داده می شود که آن را باید 5G پشتیبانی می کند.

خبر بد این است که وجود دارد به نظر نمی رسد به یک صفحه 5 XL در آثار برای سال 2020 است. اگر شما ترجیح می دهند, بزرگ, تلفن, شما ممکن است از شانس. سپس دوباره هیچ نشانه ای وجود دارد که صفحه 5 خواهد بود به همان اندازه به عنوان صفحه 4a (5G).

آنچه به نظر می رسد روشن است که هر دو از این دستگاه های سنگ همان Snapdragon 765G پردازنده کامل با ساخته شده است در 5G مودم. گوگل را مجبور به افتراق آنها را به نحوی. 9to5Google حدس که صفحه 5 از ویژگی های بهتر و کیفیت ساخت از صفحه 4a (5G) و آن را بیشتر احساس حق بیمه از مدل ارزان تر است. که قطعا باعث می شود حس. احتمال وجود خواهد داشت تفاوت دیگر بین این گوشی و همچنین از جمله وجود یا عدم وجود جک هدفون و 3D تشخیص چهره. همچنین صفحه 5 می تواند یک دوربین بهتر از صفحه 4a گوشی های. اما این همه حدس و گمان در این نقطه است.

این همیشه ممکن است که گوگل به دنبال گمراه کردن طرفداران که شکار برای سرنخ در آن برنامه های آندروید. اما دوباره صفحه شایعات معمولا می پیوندند و گوگل بسیار وحشتناک در نگه داشتن سخت افزار جدید ،

با تمام آنچه که در ذهن ما هنوز هیچ ایده زمانی که گوگل راه اندازی خواهد شد آن سال 2020 صفحه گوشی. این صفحه 4a در حال حاضر باید در اینجا اما رمان کروناویروس مبتلا گوگل قصد دارد. این صفحه 4a (5G) و صفحه 5 ممکن است نشان داد در ماه اکتبر اگر هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد. به هر صورت هیچ کدام از این گوشی به نظر می رسد درست باشد flagships و هیچ راهی برای چرخش گوگل تصمیم به انتخاب Snapdragon 765G برای پیکسل خط.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>