گوگل صفحه جوانه های در دسترس برای ایالات متحده $179 در وضوح سفید

یکی از ویژگی های تطبیقی صدا تنظیم حجم صفحه جوانه برای جبران جدید و با صدای بلند برای تلفن های موبایل در پس زمینه و بازده حجم به حالت عادی هنگامی که صدا به پایان رسیده است. UX مهندس فرانک لی می گوید که “این کار مثل روشنایی خودکار بر روی صفحه نمایش گوشی خود را: آن لحظه ای را تنظیم می کند به جهان اطراف شما را به تجربه استفاده از دستگاه خود را کمی ساده تر است.” Basheer طعمه ارشد سخت افزار رابط طراح می گوید که “تطبیقی صدا مناسب برای کسانی که لحظات مانند زمانی که شما در حال بخار شیر برای اسپرسو و یا زمانی که شما در حال شستن دست های خود را و یا ظروف. کسانی که سر و صدا می تواند گرفتگی صدا را تجربه کمی تا اسپرسو و یا غذاهای خود را انجام می شود.”

به منظور بهبود تجربه کاربر سنسورهای داخل صفحه جوانه می تواند تشخیص زمانی که شما فک در حال حرکت است که بدان معنی است که شما در یک تماس تلفنی (یا جویدن آدامس بادکنکی). این کمک می کند تا دستگاه می دانم زمانی که شما در حال صحبت کردن و هنگامی که در ترکیب با beamforming میکروفون آن اجازه می دهد تا کسانی که با استفاده از این صفحه جوانه به گوش فرد در انتهای دیگر از تلفن تماس حتی زمانی که آن را باد می وزد و پر سر و صدا در خارج. و با بسیاری از مردم در حال کار از خانه این ویژگی مهمی است که به این روز است.

گوگل دستیار فعال می شود در صفحه جدید جوانه با گفتن “هی گوگل” و یا “OK Google” hotword. دستیار شما را به کنترل پخش موسیقی روی صفحه جوانه و همچنین می توانید خود را بخوانید اطلاعیه ها. اگر شما نیاز به پاسخ به یک متن گوگل, دستیار را برای شما; همه شما باید انجام دهید این است که بپرسید. و اگر شما در یک وضعیت که در آن یک مترجم می تواند برخی از کمک در حالت مکالمه را فراهم می کند ترجمه در زمان واقعی است. این یک کمک بزرگ هنگامی که شما در تعطیلات یا سفر کسب و کار در خارج از کشور.
اگر شما نگران در مورد از دست دادن یک یا بیشتر از صفحه جوانه گوگل یک راه برای پیدا کردن آنها را تا زمانی که آنها در این نزدیکی هست و هنوز هم زوج را به گوشی خود را. در صفحه جوانه های برنامه, شما می توانید انتخاب به صفحه جوانه حلقه. شما می توانید انتخاب کنید برای حلقه یک earbud در یک زمان برای کمک به شما در پیدا کردن گم شده یکی است. سر و صدا باید خیلی با صدای بلند چون گوگل هشدار می دهد که اگر شما یک یا دو صفحه جوانه در گوش خود را و را انتخاب کنید به آنها را در حلقه آن می تواند منجر به آسیب شنوایی. زنگ متوقف نخواهد شد تا زمانی که شما تماس از دست رفته earbud.
این صفحه جوانه در حال حاضر در دسترس از فروشگاه گوگل در به وضوح سفید برای $179 و اجرا خواهد شد و به مدت پنج ساعت در یک شارژ; با کیف حمل شما می توانید از آنها استفاده کنید تا 24 ساعت بدون در حال اجرا از عمر باتری. با IPX4, امتیاز, لوازم جانبی محافظت از عرق و پاشیده.

گوگل امروز راه اندازی یک برنامه اختصاص داده شده در فروشگاه Google Play برای صفحه جوانه. این برنامه اجازه می دهد تا به کاربران برای تغییر وضعیت روشن یا خاموش کردن برخی تنظیمات از جمله در گوش تشخیص است. دومی زمانی که حالتها در به طور خودکار بازی صوتی هنگامی که صفحه جوانه ها در گوش و توقف آن را هنگامی که صفحه جوانه ها را از گوش. تنظیمات دیگر که می توان در این برنامه شامل کنترل برای گوگل دستیار کنترل های لمسی و سازگار صدا. این نرم افزار همچنین لیست سطح باتری در هر یک از earbuds و قابل حمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im