گوگل راه اندازی اواز یا موسیقی دو نفری و دیدار گروه تماس در هوشمند نمایش

همانطور که عنوان می گوید گوگل اعلام کرد که این شرکت نورد در ایالات متحده گزینه ای برای ایجاد گروه تماس با اواز یا موسیقی دو نفری و گوگل ملاقات های مختلف هوشمند نمایش می دهد.مردم در ایالات متحده که خود یک لانه Hub حداکثر قادر خواهد بود برای شروع تماس ویدیویی گروهی تا 32 دوستان است. برای دسترسی به قابلیت های جدید شما باید برای ایجاد گروه در این دو نرم افزار تلفن همراه و سپس بپرسید هوشمند نمایش “هی گوگل, ایجاد یک گروه تماس بگیرید.” در نهایت مطمئن شوید که به ضربه بزنید این دو گروه شما می خواهید برای اتصال با.

گروه مکالمه تصویری قابلیت در دو نیز در دسترس بر روی LG XBOOM AI ال جی WK9, JBL لینک دیدگاه خیر 8-inch and 10-inch هوشمند نمایش می دهد. گروه تماس تصویری می آید همراه با خودکار-فریم از ویژگی های جدید است که به شما اجازه می دهد آزادانه حرکت در اطراف اتاق خود را طی دو تماس تصویری در حالی که باقی مانده در نظر.

در حال حاضر اگر شما نیاز به میزبان گروه تماس های ویدئویی با بیش از 32 نفر و سپس شما باید به استفاده از گوگل را ملاقات کند. به سادگی می گویند “هی گوگل شروع یک جلسه” و شما قادر خواهید بود برای اتصال به 100 نفر در گوگل ملاقات کند. اگر در حال حاضر وجود دارد یک جلسه و در حال اجرا است که شما می خواهید به حضور به سادگی می گویند “هی گوگل پیوستن به یک جلسه” و سپس شیر “وارد جلسه کد” گزینه ای برای پیوستن به.

اما بر خلاف این دو دیدار گروه تماس تصویری است که تنها در دسترس در لانه Hub حداکثر در لحظه. همچنین گوگل تایید کرد که آن را نورد beta پشتیبانی از G مجموعه حساب های که می خواهید به میزبان جلسات خود را در لانه Hub حداکثر هوشمند نمایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de