گوگل جان, رمز عبور, رمزگذاری محافظت شده و امن پوشه

تمایل برخی از بازیگران بد برای به دست آوردن اطلاعات شخصی بیشتر شده است هرگز. امروز صبح ما به شما گفت که فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite گرفتار شد جاسوسی بر روی آی فون اپل کاربران پلانشت پس از امیدوار کننده در ماه مارس برای جلوگیری از این عمل است. تنها دلیلی که Infinite اقدامات بودند کشف شد و به دلیل یکی از ویژگی های جدید در iOS 14 است که می فرستد از یک اطلاع رسانی برنامه گفتن کاربران آی فون که برنامه های در حال انجام از جمله جاسوسی.
برای جلوگیری از هکرها و دیگران با نیت بد از گرفتن اطلاعات شخصی گوگل تا به حال یک ایده عالی برای ایجاد یک “امن پوشه” در داخل فایل توسط برنامه Google است که تنها می تواند قابل دسترسی از طریق یک پین یا رمز عبور. علاوه بر این اطلاعات داخل پوشه خواهد بود رمزگذاری و محدود به برنامه های دیگر.
در حالی که پوشه هرگز اعلام کرد گوگل XDA موفق به دریافت آن کار یک زن و شوهر از هفته پیش. اما یک توییت منتشر شده امروز توسط XDA را Mishaal Rahman (@MishaalRahman) آمده است که گوگل در حال حاضر گرفته شده این ایده به پشت Googleplex و کشته شدن این پروژه است. در تلاش برای دسترسی به پوشه امن به عنوان آن را قبل از XDA زد به یک بنر از گوگل است که گفت: “امن پوشه دیگر پشتیبانی می کند. فایل های جدید را نمی توان ذخیره شده در اینجا. هر فایل و هنوز هم در امن پوشه منتقل خواهد شد و یا حذف شده به زودی.”

در حال حاضر شما ممکن است تعجب که چرا گوگل را با قرار دادن یک بنر هشدار به کاربران اندروید است که از ویژگی های هرگز ارائه شده به کار خواهد کرد. وجود دارد یک توضیح ساده برای این کار است. بنر نیست به معنای عمومی و با هدف گوگل که dogfooding ویژگی (که به سادگی بدان معنی است که آنها آن را تست از خود).

گوگل تصمیم به از بین بردن امن پوشه شرم آور است چرا که آن را یک ابزار مفید برای حفاظت از اندروید اطلاعات شخصی کاربران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>