گوگل فقط به بیرون درز صفحه 4a در وب سایت خود را

  • این صفحه 4a تاریخ انتشار خبر این است که هیچ جا در چشم با leaker ادعا تلفن می تواند پرده برداری کرد در اوایل ماه اوت.
  • اما گوگل آیا نشت جزئی مطبوعات رندر از صفحه 4a گوشی با انتشار این تصویر در صفحه محصول یک محصول متفاوت است.
  • این صفحه 4a ارائه می دهد یک طراحی است که مسابقات قبلی نشت از سوراخ پانچ صفحه نمایش به عقب رو به دوربین و حسگر اثر انگشت.

گوگل نیروبخش است برای آنچه که ممکن است تبدیل به یک فاجعه سال برای صفحه.

این صفحه 5 نمی تواند گل سرسبد آندروید شما ممکن است انتظار می رود در این سال و بیشتر مقرون به صرفه صفحه 4a است که هیچ جا در چشم. در بالا از آن رمان coronavirus بهداشت بحران هنوز ادامه دارد. تاخیر ممکن است همچنان به مانع گوگل, راه اندازی, برنامه ریزی برای پیکسل. و فروش ممکن است رنج می برند به عنوان یک نتیجه از ادامه بحران اقتصادی است. اما گوگل فقط به بیرون درز تلفن شما ممکن است بخواهید به خرید در حال حاضر, اما نمی توانید آن را به عنوان هنوز هم به تعویق افتاد.

گوگل ارسال شده در تصویر بالا در کانادا نسخه از آن در فروشگاه آنلاین در لانه WiFi صفحات. تصادفی نشت می کند و نشان می دهد تعداد کمی هیجان انگیز اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی.

اول از همه ما می دانیم این است که بخشی از صفحه 4 سری از آنجا که از تصویر زمینه. اما این یک صفحه 4 مدل با توجه به تمام صفحه, سوراخ پانچ صفحه نمایش و عقب رو تک لنز دوربین ماژول و عقب رو اثر انگشت خوان است. به عنوان یک یادآوری از صفحه 4 خیلی زشت تر به دلیل آن ویژگی های پیشرفته 3D سیستم تشخیص چهره در بالا و یک Soli رادار. اجزای گوگل مجبور به استفاده از یک واقعی قاب در بالا. همچنین صفحه 4 ویژگی های یک دو لنز دوربین و فاقد حسگر اثر انگشت.

مه 12th, تاریخ بر روی صفحه نمایش نشان می دهد که گوگل می خواستم برای پرده برداری از این گوشی طی کنفرانس Google I/O سال 2020 در کنفرانس توسعه دهندگان. این رویداد نبود آنلاین نقل مکان به دیگر شرکت های فن آوری را با مختلف keynotes آنها برنامه ریزی شده بود. گوگل خراشیده آن به طور کامل. آن زمان فکر می کردیم که گوگل فقط می خواهد اعلام این صفحه 4a از طریق به طور منظم آزادی مطبوعات اما هرگز اتفاق افتاده است.

یک مارس اعلام متوقف ساخت حس لحظه های اپل راه اندازی شد $399 آیفون SE. که شایعه نقطه قیمت برای صفحه 4a سری اما آیفون SE بسیار بهتر دستگاه از صفحه 4a وقتی که می آید به سخت افزار. گزارش کرد که گفت: صفحه 4a هزینه $349 و قابلیت ذخیره سازی بیش از آی فون SE.

در این هفته که به دنبال ما چند گزارش جزئیات چندین تاخیر برای این گوشی. اخیرا آن را به خوبی شناخته شده leaker جان Prosser که در زمان به توییتر به یاد داشته باشید که شایعه جولای 13th, تاریخ پرتاب دیگر معتبر نیست. این می تواند توضیح دهد که گوگل اتفاقی صفحه 4a در خود کانادا سایت.

بعدی صفحه 4a اعلام تاریخ August 3rd, Prosser گفت. او نشانه های قبلی صفحه 4a تاخیر به عنوان به خوبی. یک گزارش مختلف گفت: چند روز پیش که گوگل در حال آماده سازی سه مجزا برای گوشی های 2020: صفحه 4a صفحه 4a 5G و صفحه 5.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im