گوگل است که به شما اجازه می دانم که آن دو برنامه عمده FaceTime ویژگی

پایان به پایان رمزگذاری. این عبارت دقیقا نمی رول کردن از زبان خود و در عین حال چیزی است که وجود دارد رضایت بخش در مورد آن می گویند. ما به تازگی به شما گفت که گوگل در حال آزمایش end-to-end encryption برای غنی آن خدمات ارتباطی (RCS) جایگزینی برای SMS و MMS در آندروید. پس از همه کاربران iOS برخوردار بوده اند از جمله حفاظت از زمانی که آنها اعزام iMessage به یکی دیگر از iOS کاربر.
علاوه بر iMessages اپل می گوید که FaceTime تصویری چت حفاظت شده توسط end-to-end encryption. و در حال حاضر گوگل می خواهد همه بدانند که آن برنامه چت تصویری نیز استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری. اندروید پلیس کشف شده است که گوگل از جمله یک پیام هنگامی که یک کاربر صفحة شماره تلفن با استفاده از این دو برنامه است که می گوید: “تماس امن با استفاده از end-to-end encryption” با یک آیکون قفل. این برنامه با استفاده e2ee (end-to-end encryption) برای اواز یا موسیقی دو نفری از آن راه اندازی شد در سال 2016 و ممکن است این اولین بار است که بسیاری از کاربران از شنیدن در مورد آن. باید این نکته را هر چند e2ee نیز ذکر شده در نرم افزار حفظ حریم خصوصی در دو صفحه.

برخی از قانونگذاران و مقامات مجری قانون هستند نه خوشحال در مورد برنامه های ورزشی end-to-end encryption دلیل آن جلوگیری از آنها را از خواندن یک پیام است که آنها را ره. تنها فرد ارسال پیام و یکی در پایان دریافت خواهد بود قادر به کشف آن است.

تغییر دیگر به این دو نرم افزار می افزاید: بیشتر شکلک است که می تواند فرستاده می شود زندگی می کنند و یا از طریق یک پیام ویدیویی. وجود دارد در حال حاضر ده شکلک است که می توان با استفاده از اواز یا موسیقی دو نفری از جمله یک موج قلب, thumbs up, دمیده, بوسه, دست دعا, ماه, خورشید, چهره غمگین یک نقطه علامت تعجب و علامت. شما می توانید با استفاده از بیش از یک شکلک در همان زمان هنگامی که شما در وسط یک چت تصویری زنده و یا با ارسال یک پیام ویدئویی. اواز یا موسیقی دو نفری نیز به زودی قادر خواهد بود برای رسیدگی به عنوان بسیاری به عنوان 32 تماس در یک زمان تطبیق FaceTime قابلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im