گوگل در نهایت رفع بدترین چیز در مورد کروم

  • Google Chrome به اجرای قوانین جدید به منظور جلوگیری از تبلیغات از مصرف منابع بیش از حد.
  • این مرورگر به زودی بلوک تبلیغات از خمیدگی CPU و پهنای باند شبکه صرفه جویی در عمر باتری و مصرف داده ها.
  • Google Chrome انتقاد شده است برای سال ها برای آن تخلیه باتری مشکل در لپ تاپ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گوگل کروم یکی از محبوب ترین مرورگرهای اینترنت وجود دارد خارج وجود دارد, و آن را قطعا سزاوار تاج آن. آن را با این نسخهها کار در تمام دسکتاپ و سیستم عامل تلفن همراه گوگل سال ها صرف بهبود آن دروازه ورود به اینترنت. این مرورگر دارای یک نقص قابل توجهی, اما یکی که گوگل در نهایت آماده است برای رفع. Google Chrome جدی منابع گراز با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در عمر باتری در لپ تاپ ها. فراموش نکنید که در مورد آنچه که تولید کننده به شما می گوید انتظار می رود. اجرای کروم با یک دسته از زبانه ها باز و شما به خودتان پیدا کنید برای رفتن شارژر سریع تر از شما می خواهم تصور کرده اند. اما گوگل در حال حاضر در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به این موضوع است. و جای تعجب نیست آن را در مورد تبلیغات.

من بیش از یک بار گفت که من می خواهم خندق کروم و هرگز به عقب نگاه کردم اما تقریبا همیشه به عقب نگاه کنید و آن را به فرصت دیگری. صفری ممکن است یک انتخاب بسیار بهتر بر روی مک, اما آن را فقط نمی کروم وقتی که می آید به گردش کار من و من گمان می کنم ممکن است تنها کسی که در این موقعیت.

این شرکت در روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را به حفاظت از “در برابر منابع سنگین تبلیغات در کروم به زودی. اما از آن ساخته شده آن را به صدا به عنوان اگر این یک موضوع جدید که به تازگی تاکید ماست:

کروم توسعه یافته است به طور سریع و پاسخگو بدون مضر و یا آزار دهنده تجربه است. به تازگی پس بهتر تبلیغات استانداردهای ما گرفته اند و مراحل رسیدگی به تبلیغات است که اکثر مردم پیدا کردن غیر قابل قبول است. قبل از آن ما نیز راه اندازی مجموعه ای از حمایت در برابر سوء استفاده از تجارب در کروم.

ما به تازگی کشف کرده اند که در کسری از یک درصد از تبلیغات مصرف سهم نامتناسب از دستگاه منابعی مانند باتری و شبکه داده ها بدون کاربر دانستن در مورد آن. این تبلیغات (مانند کسانی که معدن cryptocurrency ضعیف هستند برنامه ریزی شده و یا در حال unoptimized برای استفاده از شبکه) تخلیه می تواند عمر باتری اشباع در حال حاضر شبکه های تیره و تار و پول هزینه.

چه “به تازگی” منظور ما هیچ ایده. آن را انجام رمان coronavirus همه گیر? باید گوگل کار از خانه متوجه شدم که چقدر مشکل است ؟ و یا آن را چند سال پیش که هنوز واجد شرایط به عنوان اخیرا ؟

مردم شکایت شده است در مورد کروم برای سال به نقطه که در آن آموزش های در مورد چگونه برای جلوگیری کروم از تخلیه عمر باتری خود را تا ظهور آنلاین با نظم. و گوگل در تلاش برای رفع مشکل باتری در گذشته به عنوان به خوبی.

چه بزرگ در مورد گوگل جدید اعلام شده است که این شرکت می خواهد به رفع چیز حداقل رسما. این شرکت می خواهد برای نجات “کاربر باطری و برنامه داده و آنها را با ارائه یک تجربه خوب در وب” رفتن به جلو. آن را به شما انجام این کار با محدود کردن منابع یک نمایش آگهی می توانید استفاده کنید قبل از اینکه یک کاربر در تعامل با آن است. اگر آگهی می شکند کسانی که قوانین جدید آن را سقوط. گوگل ارائه می دهد یک مثال برای کروم برای اندروید, اما ویژگی امیدوارم کار بر روی دسکتاپ و همچنین:

منبع تصویر: گوگل گوگل کروم را مسدود خواهد کرد تبلیغات منابع فشرده تبلیغات.

گوگل می گوید آن را با هدف قرار دادن “فاحش ترین تبلیغات” است که با استفاده از CPU و پهنای باند شبکه از 99.9 درصد از همه شناسایی تبلیغات که منابع:

کروم تنظیم آستانه به 4MB از شبکه داده ها و یا 15 ثانیه از CPU استفاده در هر 30 دوره دوم یا 60 ثانیه از کل CPU استفاده است. در حالی که تنها 0.3 درصد از تبلیغات بیش از این آستانه آنها حساب 27 درصد از شبکه اطلاعات استفاده می شود با تبلیغات و 28 درصد از تمام آگهی استفاده از پردازنده.

گوگل را تست این ویژگی را در ماه های آینده و آن را به نسخه پایدار کروم در ماه اوت است. امیدوارم آن را همه کار کردن به عنوان برنامه ریزی شده.


Google Chrome نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند. منبع تصویر: شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im