گوگل تست بتا آن نسخه از iOS از ویژگی های برای اندروید

از زمان راه اندازی در iOS 7 در ماه سپتامبر 2013 اپل آی فون کاربران قادر بوده اند برای به اشتراک گذاشتن اسناد و مدارک و تصاویر و فایل های دیگر با یکی دیگر از آیفون نزدیکی بدون استفاده از ایمیل و یا اتصال به اینترنت. این ویژگی را می فرستد و داده های رمزگذاری شده از طریق همکار به همکار شبکه Wi-Fi بدون استفاده از یک نقطه دسترسی Wi-Fi و یا اتصال به اینترنت. کاربران می توانند مجموعه ای از AirDrop برای دریافت فایل ها از هر کسی فقط مخاطبین و یا AirDrop خاموش است.

گوگل تست بتا نسخه آن را از AirDrop به نام همسایه به اشتراک گذاری

گوگل در حال کار بر روی ویژگی های مشابه برای آندروید به نام همسایه به اشتراک بگذارید; این شرکت تایید اندروید پلیس که یک نسخه بتا از نزدیکی به اشتراک گذاری است که میشود از طریق Play store beta. اندروید پلیس قادر به دریافت آن را در حال اجرا بر روی یک صفحه 4 XL و صفحه 3a هر دو در حال اجرا آندروید 10 و به اشتراک گذاشته شده (البته نه در این نزدیکی هست) چه ویژگی کار می کند. گوگل می گوید: “ما در حال حاضر انجام یک تست بتا جدید در نزدیکی و به اشتراک گذاری از ویژگی های است که ما قصد داریم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در آینده است. هدف ما این است که برای راه اندازی با قابلیت پشتیبانی از اندروید 6+ دستگاه ها و همچنین سیستم عامل های دیگر.” شما نیاز به انتخاب کردن در به Play store beta برای دریافت تست بتا و همچنین باید دریافت کننده خوش شانس از یک سمت سرور به روز رسانی. بنابراین ما می خواهم بگویم که شانس به یک بتا تستر برای این ویژگی ها به نفع شما نیست.

نزدیکی به اشتراک گذاری را برای اولین بار به نظر می رسد به عنوان یک برنامه ‘گزینه’ در به اشتراک گذاری ورق اگر چه کوچک و سریع نیز می تواند سطح در محتوای پیش نمایش. علاوه بر این فیلم ها و عکس های نزدیکی به اشتراک گذاری را نیز ارسال آدرس ها, توییت ها و چیزهای دیگر نیز هست. اولین بار که شما آن را انتخاب کنید از اشتراک ورق از شما درخواست می شود به آن را روشن.

هنگامی که شما فعال نزدیکی به اشتراک گذاری تلفن شما شروع به نگاه برای دیگران با قابلیت تبدیل شده است. خروج از سیستم است که به آسانی به عنوان ضربه زدن بر روی “X” در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش ضربه زدن روی نماد در سمت راست خواهد آورد تا یک صفحه تنظیمات که در آن اطلاعات مانند نام دستگاه و دید گزینه انتخاب شده را می توان تغییر داد. شما قادر خواهید بود برای محدود کردن دید خود را به تمام اطلاعات تماس با نزدیکی به اشتراک گذاری را فعال کنید برخی از اطلاعات تماس و یا پنهان بماند. در این روش مورد استفاده برای ارسال فایل می تواند اصلاح شود به طوری که از اینترنت استفاده می شود برای فایل های کوچک, Wi-Fi شاغل در فایل های دیگر و یا برای همیشه به اشتراک گذاری نیست.

این محتوا به اشتراک گذاشته شده به پایان خواهد رسید تا در محل مناسب. دریافت صدای جیر جیر به پایان خواهد رسید تا در توییتر خود برنامه فایل ها در دانلود فهرست آدرس ها در مرورگر ها و عکس های هر کجا که شما در حفظ و تصاویر. و نزدیکی به اشتراک گذاری نیز می تواند اضافه شده به تنظیمات سریع. اگر شما می دانید که کسی از خارج از لیست مخاطبین خود را در تلاش است برای به اشتراک گذاشتن چیزی را با شما نزدیکی به اشتراک گذاری را می توان فعال از تنظیمات سریع بنابراین شما لزوما محدود به اشتراک گذاری با مردم در لیست تماس شما. شما فقط باید بدانید که آن را در حال آمدن است.

برخی از AirDrop کاربران که در ارسال عکس های نامناسب از خود و یا دیگران متهم شده اند “cyber-فلاش.” این AirDrop کاربران در مجاورت نزدیک به دیگران می گویند در مترو یک تئاتر و یا در یک اتاق انتظار دکتر, ارسال, X-rated تصاویر از طریق AirDrop اتصال. پس تنها کسانی که با دید خود تنظیم به هر کس می توانید این ناخالص تصاویر فرستاده شده توسط غریبه, این ممکن است زمان خوبی برای یادآوری در آی فون کاربران به مجموعه ای از دید خود به مخاطبین تنها.

از سوی دیگر نزدیکی به اشتراک گذاری ندارد, یک راه برای یک بازیگر بد به ارسال مواد به کاربران آندروید که غریبه هستند مگر اینکه آنها در حال انتظار برای دریافت یک فایل از یک غریبه. بهترین راه برای جلوگیری از دریافت X-rated تصاویر از طریق نزدیکی به اشتراک گذاری است که به نگه داشتن آن غیر فعال در تنظیمات سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de