گوگل صفحه اصلی دیوانه است ارزان در چندین خرده فروشان در ایالات متحده از جمله بهترین خرید, B&H تصویری و خارج شده است. حتی گوگل را به فروش شما یکی فقط برای $50 اگر شما نمی خواهید به منظور از خرده فروشان ذکر شده است.

اگر شما هرگز متعلق به یک هوشمند بلندگو گوگل صفحه اصلی یک دستگاه بزرگ برای شروع با. آن را بسیار دقیق و گوگل دستیار زندگی خود را راحت تر. مطمئن شوید که شما نصب Google صفحه اصلی برنامه در گوشی شما آندروید یا iOS دستگاه به طوری که شما می توانید بهینه سازی تمام تنظیمات برای دریافت بهترین که گوگل در صفحه اصلی ارائه کرده است.

جدا از پاسخ به سوالات شما در گوگل صفحه اصلی اجازه می دهد تا شما با استفاده از صدای خود را به کنترل دستگاه های هوشمند مانند چراغ ترموستات هوشمند شمع و دیگر دستگاه های مانند. در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 دستگاه های هوشمند است که کار با گوگل, صفحه اصلی, بنابراین شانس هستند که شما می خواهید فشار مقدار و حتی بیشتر از بلندگو اگر شما در حال حاضر دستگاه های هوشمند نصب شده در داخل خانه خود را.

برای $50 گوگل, صفحه اصلی است که قطعا یک معامله بزرگ حتی اگر شما قصد استفاده از آن را فقط به آن بپرسید به شما بگویم جوک. اگر شما هنوز هم متقاعد نشده مطمئن شوید برای بررسی از ما در عمق گوگل صفحه اصلی نقد و بررسی برای جزئیات حالت.

اتمام معامله در بهترین خرید

اتمام معامله در خارج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im