این همیشه آسان نیست برای ایجاد حس موتورولا اواسط محدوده صف های هوشمند که در حال حاضر شامل Moto G Moto E و یک سری مدل از ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر ما انگشتان دست و پا, اما شما لازم نیست به دانستن نام تجاری تاریخچه کامل به G قدرت و G Stylus دو تا از بهترین دستگاه های آندروید (از هر شرکت) موجود در بودجه در ایالات متحده در حال حاضر.

از لحاظ فنی شما نمی توانید انتخاب شبکه تلفن همراه اپراتور که در آن شما می خواهید برای فعال کردن خود را فوق العاده مقرون به صرفه Moto G یا G Stylus در راست کردن خفاش اما پس از دوام 30 روز شما آزاد هستید به ترک گوگل Fi کشتی برای هر آنچه که شما ممکن است در نظر به مراتع سبزتر.
هر کدام از این دو Snapdragon 665 اواسط رنجرز شما ترجیح می دهید شما به دنبال در به ثمر مناسب و معقول 100 دلار تخفیف با (تقریبا) هیچ رشته های متصل. که بهبود بیش از گوگل Fi اصلی Moto G Stylus و G قدرت وله ساخت دو آندروید 10 دستگاه اساسا غیر قابل مقاومت برای ما مبتنی بر شکارچیان معامله.
در 149 $آن را فوق العاده سخت به استدلال می کنند با درخواست تجدید نظر از یک Moto G قدرت بسته بندی عظیم الجثه از 5000 میلی آمپر باتری و همچنین 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک سه گانه رو به عقب دوربین سیستم تشکیل شده از یک اصلی 16MP تیرانداز 8MP فوق العاده زاویه لنز و 2MP ماکرو سنسور.
همان می رود برای $199 Moto G قلم و ذهن شما که با کوچکتر از 4000 میلی آمپر همراه در دو از آن برادر بلکه دو بار فوق محلی دیجیتال احتکار اتاق و به طور قابل توجهی بهتر تیرانداز سه گانه راه اندازی ترکیب 48MP اصلی دوربین 16MP فوق العاده زاویه گسترده و لنز های مشابه تا حد زیادی بی فایده 2MP ماکرو سنسور. شاید از همه مهمتر G Stylus نیز همراه با… یک قلم ساخته شده آسان برای یادداشت برداری و ویرایش تصویر مقاصد.

نگه داشتن در ذهن است که گوگل Fi را 100 دلار markdowns فوری هستند و به طور خودکار در پرداخت کاربردی و اگر شما نمی توانید استطاعت به صرف 149 دلار یا $199 همه در یک بار MVNO (mobile virtual network operator) به شما اجازه تقسیم این کاهش قیمت در 24 اقساط مساوی ماهانه. این بدان معناست که شما می توانید بزرگ-باتری Moto G قدرت و قلم-دارای حق اعمال Moto G قلم برای عنوان کمی به عنوان $6.21 و $8.29 یک ماه به ترتيب در زمان نوشتن این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de