گوگل تعجب بسیاری از امروز با قطع صفحه 3a و صفحه 3a XL. اواسط محدوده پیکسل خواهد دیگر در دسترس خواهد بود از آنلاین فروشگاه گوگل خواهد شد ارائه شده توسط تعداد کمی از شخص ثالث خرده فروشان تا زمانی که همه باقی مانده واحدهای فروخته شده اند. جالب است که ما هنوز در انتظار پرتاب صفحه 4a که در حال حاضر شایعه را در ژوئیه 13. سال گذشته زمانی که شایعات شروع به گردش مورد یک mid-range, پیکسل خط فکر کردم که silliest ایده که آنها تا به حال تا به حال شنیده ام. اما زمانی که گوگل نشان داد که قیمت شروع در $399 چیزهایی تغییر در عجله بسر می رسانید.
با همان دوربین عقب راه اندازی به عنوان یکی از در یافت گل سرسبد صفحه 3 سری پیکسل 3a و صفحه 3a XL به مصرف کنندگان این فرصت را به خرید یکی از بهترین سیستم های دوربین در گوشی های هوشمند (حتی اگر آن را با تکیه به شدت در گوگل پردازش تصویر) با سهام آندروید برای یک قیمت بسیار مقرون به صرفه. در این سال ما در حال انتظار صفحه 4a تنها با هیچ صفحه 4a XL. این صفحه 4a است که انتظار می رود به ورزش 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED با 1080 x 2340 وضوح و 19.5:9 نسبت ابعاد. این گوشی به احتمال زیاد مجهز به Snapdragon 730 پلت فرم تلفن همراه و ممکن است از ویژگی های 6GB حافظه با 64GB ذخیره سازی برای $349. در این مرحله آخرین شایعات تماس برای یک دوربین 12MP دوربین عقب و یک 8MP دوربین جلو. ما بنا به گزارش دیدن یک 3080mAh باتری که بالای باتری 2800mAh بر روی اندازه کامل صفحه 4. این باعث می شود شما تعجب می کنم چه هک گوگل فکر سال گذشته بود که آن را در حال توسعه صفحه 4 خط.

اگر شما سر به آنلاین گوگل, فروشگاه, شما خواهید دید که صفحه 3a در حال حاضر ذکر شده به عنوان خارج از بورس. اما $64 میلیون سوال این است که به صفحه 4a را در صحنه است. به عنوان ما گفت: جولای 13th, یکی از شایع تاریخ. برخی از آنها به نام برای گوگل به صبر کنید تا زمانی که این صفحه 5 مقدمه (به احتمال زیاد در ماه اکتبر) به صفحه 4a رسمی. با هیچ جایگزینی فوری برای صفحه 3a و صفحه 5 نمی رود به گل سرسبد گوشی ( این را می توان با گل میمون 765 به جای Snapdragon 865) وجود دارد خارج وجود دارد بدونم که آیا واقعا روشی است که گوگل به جنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de