گوگل حذف ضد چین نرم افزار با 5 میلیون نصب

در زمانی که دولت ایالات متحده با هدف قرار دادن گوشی های هوشمند و شبکه های تولید کننده تجهیزات Huawei, بررسی فرم کوتاه تصویری برنامه Tik Tok و در تلاش برای ضربه مخابراتی چین در خارج از کشور یک برنامه جدید به نام حذف چین نرم افزار به دنبال پرچم برنامه های توسعه در چین است. موجود در Google Play Store (و فقط حذف شده توسط گوگل) برنامه شد دریافت عنوان در Google Android app نمای بیش از آخر هفته. آن راه اندازی شد فقط دو هفته پیش.
توسعه دهندگان از برنامه گفت که آن را با استفاده از تحقیقات بازار برای تعیین یک برنامه را به کشور مبدا. در حالی که عنوان این برنامه باعث می شود آن صدا به عنوان اگر آن را به طور خودکار حذف برنامه های توسعه در چین توسعه می گوید که آن را “به لیست برنامه های کاربردی مربوطه و نام کشور را انتخاب کنید که برنامه شما می خواهید به حذف و که برنامه شما می خواهید به نگه داشتن و پاک کردن برنامه ها یکی یکی در یک کلیک.” بازی فروشگاه, لیست, می گوید که آن را “در حال توسعه فقط برای مقاصد آموزشی.”

با توجه به اندیشه قدرت این نرم افزار تا به حال یک میلیون نصب ذکر شده تا پایان روز شنبه و این تعداد افزایش یافت و به پنج میلیون دیروز. توسعه OneTouch AppLabs واقع شده است در هند که در آن ضد چینی احساسات در حال افزایش بوده است. Tاو توسعه دهنده وب سایت آمده است که نقطه ایجاد نرم افزار است که برای حمایت از نخست وزیر هند نارندرا مودی تماس بگیرید برای “Atm Nirbhar بهارات” و یا متکی به هند است. توسعه آمده است که “حذف چین نرم افزار کمک خواهد کرد که مردم به حمایت از “Atm Nirbhar بهارات’ با شناسایی منشاء کشور از برنامه های کاربردی نصب شده در تلفن همراه خود را.” توسعه همچنین خواستار برنامه امن برای نصب چرا که درخواست برای هر گونه مجوز از تلفن خود را.

Android Authority آزمایش حذف چین نرم افزار و متوجه شد که آن را انتخاب کنید تا Infinite و Xiaomi Mi از راه دور بر روی تلفن های آندروید اما موفق به پرچم چینی توسعه دهنده Tencent Games’ PUBG تلفن همراه. آن را نیز کار نمی کند با از پیش نصب شده نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی های چینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de