گوگل می تواند منفجر اگر متحده و DOJ خود را راه

دولت به طور کلی وکیل به دنبال شکستن گوگل, تبلیغات, کسب و کار با توجه به CNBC. علاوه بر تحقیقات آنتی تراست که توسط رهبری وزارت دادگستری (DOJ) 50 دولت به طور کلی وکیل نیز شده است در نظر گرفتن یک نگاه در گوگل کسب و کار. هر دو انتظار می رود به فایل های فردی ضد تراست مناسب در ماه, اما کسانی که در دانش می گویند که ایالات متحده به دنبال مجسمه نیم تنه بالا جستجو غول پیکر واحد تبلیغات. در حالی که ایالات متحده و DOJ کار کرده اند با هم دارند و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به ترکیب لباس های خود را.

ایالات متحده و DOJ هر دو تحقیق در گوگل, تبلیغات, جستجو و کسب و کار اندروید

علاوه بر این گوگل, آگهی, کسب و کار, هر دو تحقیقات نیز کاوش گوگل جستجو کسب و کار خود و صدور مجوز کسب و کار در Google Mobile Services نسخه از سیستم عامل آندروید. ایالات متحده نیز با توجه به یک جایگزین برای شکستن از هم جدا در گوگل, آگهی, کسب و کار مانند وادار کردن بیشتر محدودیت های آن است. در طول سه ماهه اول پوشش ژانویه تا مارس, گوگل تولید $33.76 میلیارد دلار درآمد تبلیغ در مقایسه با $30.59 میلیارد آن تولید شده در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است. که با این نسخهها کار به 10.4% سال بیش از سال افزایش دهد.

وجود دارد دیگر اقدامات شدید کمتر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد از جمله استفاده از یک رضایت فرمان. این است که اساسا حل و فصل ساخته شده توسط یک شرکت و نظارتی آژانس است که حل و فصل یک اقدام قانونی و بدون پذیرش از گناه. دادگاه اجازه استفاده از احکام را به مطمئن شوید که شرکت ها رفتار درست و مقررات. پس از شکستن یک شرکت است که لمس تقریبا همه زندگی نیست که آسان است. و گوگل تبلیغات واحد مستقل کسب و کار است که باعث می شود آن را حتی سخت تر برای این شرکت به jettison.

استفان Houck گوگل مشاور یکی از وکلای دولت که مایکروسافت در یک دادگاه حقوق بشر اروپا از 20 سال پیش می گوید: “دادگاه بسیار نگران هستند که با پاره یک شرکت جدا, آن لطمه می زند و مصرف کنندگان و آن را بدتر می کند برای مردم که اصلا تخصص برای انجام این کار است.” دولت را شکسته است تا برخی از انحصارات در گذشته است. در سال 1911 استاندارد نفت شکسته شد تا به 34 شرکت که شامل اسو (بعد اکسون), موبیل Amoco و شورون. در سال 1982 دولت آمریکا را شکست بل سیستم به هفت شرکت های مستقل. که منجر به پیچیده سری از ادغام. در سال 1985 جنوب غربی بل به دست آورد AT&T و در زمان بیش از این نام. سال بعد از AT&T خریداری Phpnuke. چیزی شبیه به این است که به احتمال زیاد در کارت برای گوگل است که خود را یک واحد از الفبای شرکت.

پس از زنگ سیستم پراکنده شد به باد دولت ایالات متحده استفاده کمتر از مجازات های خشن برای اصلاح نقض ضد تراست. برای مثال هر دو آی بی ام و مایکروسافت قرار داده شد wringer بدون اینکه مجبور به شکستن را به قطعات کوچک. یک سخنگوی گوگل گفت: CNBC “ما همچنان به تعامل با ادامه تحقیقات به رهبری توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون و ما نمی هر گونه به روز رسانی و یا نظرات به حدس و گمان است. حقایق روشن ما تبلیغات دیجیتال محصولات رقابت در سراسر شلوغ صنعت با صدها نفر از رقبا و فن آوری و کمک هزینه های پایین تر برای تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان است.”

گوگل استدلال این است که آن را به رقابت در برابر بسیاری دیگر به صورت عمودی یکپارچه شرکت در صنعت تبلیغات مانند AT&T, Comcast و Verizon. در همین حال منتقدان شکایت دارند که ناخواسته همه آگهی خود را ابزار گوگل یک مزیت بسیار بزرگ بیش از رقابت با تشکر از این شرکت مالکیت خود را جستجو برنامه YouTube Gmail و برنامه های دیگر. این شرکت همچنین انتقاد شده است برای کنترل هر دو طرف از “حراج ارز” که در آن آگهی های خرید و فروش در نتیجه آن یک مزیت در برابر رقابت. در ضمن گوگل همیشه می توانید نقطه به داده ها از سنت لوئیس فدرال رزرو که نشان می دهد که قیمت دیجیتال تبلیغات کاهش یافته است 40 درصد از سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>