گوگل به ارمغان می آورد موضوعات شخصی به یوتیوب بر روی دستگاه های iOS

سال گذشته گوگل با معرفی گزینه های جدید که به یوتیوب به کاربران کنترل بیشتری روی خود صفحه اصلی و بعدی ، در میان آنها گوگل شامل شخصی “موضوعات” در خانه یک در ویدئو بعدی پیشنهادات. متاسفانه این از ویژگی های خاص و تنها در دسترس برای کاربران آندروید.با شروع این هفته هر چند گوگل اعلام کرد که آوردن شخصی موضوعات در صفحه اصلی و بعدی به یوتیوب در وب و iOS. یک چیز دیگر ارزش اضافه است که این ویژگی تنها به زبان انگلیسی در دسترس در یوتیوب برنامه اندروید.

اگر چه اجرای امروز شروع می شود آن را یک زن و شوهر از هفته وارد در تمام دستگاه های iOS. علاوه بر این در دسترس خواهد بود در بیشتر زبان ها از جمله فرانسوی, پرتغالی و اسپانیایی. اما این همه نیست که گوگل نشان داد قصد دارد برای اضافه کردن بیشتر در موضوعات شخصی از جمله انواع بیشتری از یوتیوب مخلوط سازندگان موسیقی, بازی و یادگیری موضوعات.

به استفاده از ویژگی های جدید به سادگی با انتخاب یک موضوع در صفحه اصلی و شما باید شروع به دیدن فیلم مربوط به آن موضوع خاص در خوراک خود را. همچنین در آپ بعدی ویدئوها تب شما شروع به دیدن موضوعاتی که مربوط به فیلم یا کانال که شما در حال تماشای. نگه داشتن در ذهن است که برای هر کدام از این دو به کار شما نیاز به وارد یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>