گوگل به ارمغان می آورد بهتر کنترل حریم خصوصی Chrome در به روز رسانی جدید

  • Google Chrome همیشه شامل یک دسته از امنیت و تنظیمات حریم خصوصی است که می توان به تولید برتر تجربه کاربر.
  • در روز سه شنبه, غول جستجو اعلام کرد برخی از تغییرات عمده در آینده به مرورگر در امتداد این خطوط از جمله تعدادی از حتی قوی تر متمرکز بر حفظ حریم خصوصی به عنوان ویژگی های این شرکت ترک در بد بازیگران.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کاربران قدرت می دانم که وجود دارد تن از زنگ ها و سوت در داخل مرورگر گوگل کروم در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیتی — بسیاری از دستگیره شما می توانید به صورت دیجیتالی تنظیم برای کنترل تجربه خود را در امتداد آن خطوط و در روز سه شنبه غول جستجو اعلام کرد تعمیرات اساسی عمده ای از همه که با یک تجدید تمرکز بر روی سادگی.

در میان تغییرات آن در حال حاضر خواهد شد آسان تر برای مدیریت کوکی ها در کروم در حالی که “تنظیمات سایت” نیز بهینه سازی شده است برای ساده سازی وب سایت های مختلف مجوز شما می توانید از را انتخاب کنید. علاوه بر این, شما در حال حاضر می بینید “گوگل” در بالای تنظیمات Chrome (که در آن شما استفاده می شود برای دیدن “مردم”) است که در آن شما می توانید همگام سازی کنترل است که به شما اجازه کنترل داده ها با Google به اشتراک گذاشته و همچنین به عنوان در دسترس ساخته شده خود را در سراسر دستگاه های مختلف. و “پاک کردن دادههای مرور” ویژگی در حال حاضر نقل مکان کرد به بالا از “حریم خصوصی و امنیت” بخش.

در وبلاگ شرکت پست به قلم گوگل ارشد مدیر محصول AbdelKarim Mardini آن را توضیح داد که: “این به روز رسانی های جدید و ویژگی های, از جمله ما دوباره طراحی حریم خصوصی و تنظیمات امنیتی خواهد بود که به Chrome در سیستم عامل های دسکتاپ در هفته های آینده. ما همچنان به تمرکز بر روی ویژگی های است که محافظت از حریم خصوصی شما و امنیت به عنوان شما در حال مرور وب با Chrome, در علاوه بر این به شما روشن و مفید انتخاب در اطراف مدیریت داده های خود را.”

اجازه دهید راه رفتن را از طریق تغییراتی که در ساخت به روز رسانی در ماه های اخیر که دیدم گوگل کروم را تمدید توجه به حفاظت از مردم الحاقات و کلمه عبور.

ما با اشاره به به روز رسانی تنظیمات کنترل. با توجه به جدید “ایمنی بررسی” تجربه که در حال حاضر ساخته شده است به کروم مزایای آن عبارتند از: به شما اجازه می دانم که اگر هر گونه کلمه عبور شما ذخیره شده و خواسته کروم به یاد داشته باشید که خطر افتاده است. و نه تنها که اما چگونه به آنها ثابت.

بررسی ایمنی نیز خواهد شد:

  • به شما هشدار اگر مرور ایمن خاموش است — مرور امن بودن تکنولوژی گوگل است که به شما هشدار قبل از بازدید از یک خطرناک در سایت و یا دانلود یک برنامه یا برنامه افزودنی مضر
  • شما همچنین می توانید با استفاده از ایمنی چک کنید و ببینید اگر شما نسخه ای از کروم است تا به تاریخ
  • و اگر شما اتفاق می افتد به هر پسوند مخرب نصب شده ایمنی بررسی می توانم به شما بگویم چگونه و در کجا به آنها را حذف کنید.

امروز تغییرات را نیز یک به روز رسانی به حالت ناشناس مرور. در علاوه بر این به آزادسازی کوکی های خود را هر زمان که شما نزدیک ناشناس پنجره مرورگر گوگل می گوید آن نیز شروع به مسدود کردن کوکی های شخص ثالث به طور پیش فرض در هر جلسه ناشناس را. کاربران همچنین قادر خواهد بود به اجازه می دهد کوکی های شخص ثالث برای سایت های خاص با کلیک کردن بر روی “چشم” آیکون در نوار آدرس یک ویژگی است که به تدریج رول برای اولین بار بر روی رومیزی و سپس بر روی آندروید است.

منبع تصویر: گوگل

وجود اضافی جدید انتخاب کردن در ویژگی های به عنوان به خوبی. برای اولین بار افزایش یافته است مرور امن است که اجازه خواهد داد که کروم به فعالانه بررسی کنید که آیا صفحات و محبوبیت خطرناک هستند که این برجسته تبدیل شده است (این کار را با ارسال اطلاعات به مرور امن گوگل.) این ویژگی خواهد بود بیشتر تصفیه شده در طول سال آینده با گوگل اضافه کردن حمایت های اضافی از جمله متناسب با هشدارها برای سایت های فیشینگ و دریافت فایل و همچنین کراس-محصول هشدار.

دوم این است که DNS امن کمک می کند که جلوگیری از حمله از جاسوسی بر روی سایت های که کاربران بازدید و یا ارسال آنها را به وب سایت های فیشینگ. “پیش فرض” گوگل توضیح می دهد در پست امروز “Chrome به طور خودکار به روز رسانی شما به DNS-بیش-HTTPS کنونی شما ارائه دهنده خدمات پشتیبانی از آن است. شما همچنین می توانید پیکربندی های مختلف secure DNS ارائه دهنده پیشرفته امنیت بخش و یا غیر فعال کردن این ویژگی در دسترس نباشد.”

منبع تصویر: والنتین Wolf/imageBROKER/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net