گوگل ضربان آمازون به پانچ با Netflix پشتیبانی به صورت هوشمند نمایش

هوشمند بلندگوهای یکپارچه با صفحه نمایش لمسی که با نام مستعار هوشمند صفحه نمایش تا حد زیادی به عنوان عجایب زمانی که آنها برای اولین بار دیدم نور روز چند سال به عقب. اما با گوگل و آمازون بصورتی پایدار و محکم در پشت آن نه به ذکر است از خیر JBL و حتی Facebook را تا حدودی دمدمی مفهوم به سرعت در حال به دست آورده کشش تقریبا شکستن به جریان اصلی تکنولوژی ،

آن را دشوار است به درک, به عنوان مثال چرا کسی پیدا گوگل آشیانه Hub یا لانه Hub حداکثر دستی اما اگر شما احساس می کردم که چیزی گم شده بود از مجموعه ای از مهارت های این دو نسبتا مقرون به صرفه پسران بد است که چیزی است که در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس است.
بله لانه Hub و لانه Hub حداکثر هوشمند صفحه نمایش در نهایت سازگار با Netflix بکشد, که بدان معنی است که شما دیگر مجبور به قطع خود را “به زمین با زک افران” شراب خواری-مشاهده جلسه به شلاق تا شام. به جای آن شما به سرعت می توانید لینک خود را Netflix بکشد حساب کاربری در گوگل در صفحه اصلی و یا دستیار برنامه و شروع به بازی مورد علاقه خود را نشان می دهد تلویزیون و فیلم های مستند در آشپزخانه با استفاده از صدای خود را و هیچ چیز دیگری.
همه شما باید انجام دهید این است که درخواست خود را در صفحه نمایش هوشمند ساخته شده در دستیار دیجیتال به جریان همه چیز از “عجیب و غریب چشم” را که “نفرین” سری درام فانتزی و یا بسیار محبوب “گارد قدیمی” قهرمان فیلم است. بدون نیاز, بدون لمس, لازم, هر چند اگر شما می خواهید به صورت دستی را انتخاب کنید چیزی از جریان پلت فرم گسترده کتابخانه شما همچنین می توانید از گوگل برای باز کردن برنامه Netflix بکشد و همه چیز را از وجود دارد.
بدیهی است خدمات پشتیبانی از تعدادی از دستورات صوتی به شما اجازه می دهد تا به راحتی مکث جست و خیز کردن و یا متوقف کردن جریان در حالی که ادم تنومند و بدقواره اندازه لانه Hub حداکثر حتی اجازه خواهد داد که شما مکث و از سرگیری فیلم “سریع حرکات.”
به عنوان صاحبان احتمالا به خوبی آگاه Netflix بکشد می پیوندد یک لیست قابل توجه از اشتراک خدمات جریان بومی در گوگل در-خانه هوشمند نمایش می دهد که قبلا از جمله همه چیز را از Hulu به دیزنی+ HBO Max و حتی به تازگی منتشر شده طاووس پلت فرم.

البته شما همچنین می توانید بدون زحمت تماشای فیلم های یوتیوب در لانه Hub و لانه Hub Max است نه آنچه که ما می گویند در مورد آمازون اکو نشان می دهد صف. E-commerce غول پیکر است که در درجه اول با تکیه بر آن خود را نخست جریان ویدئو خدمات برای برآوردن سرگرمی نیازهای مشتریان خود را با Netflix و دیزنی+ پشتیبانی نشده در هر اکو نشان می دهد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im