گوگل و اپل ممنوعیت استفاده از داده های مکان خود را با تماس با ما-فن آوری ردیابی

همانطور که همه ما می دانیم گوگل و اپل پیوست نیروها در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور توسعه یک تماس-سیستم ردیابی است که می تواند کمک به محدود کردن گسترش این بیماری است. در حال حاضر رویترز گزارش می دهد که شرکت ها خواهد شد, ممنوعیت استفاده از داده های مکان برای تماس-پیگیری برنامه های ساخته شده با استفاده از فن آوری توسعه یافته توسط این دو است. که اساسا بدان معنی است که گوگل و اپل می خواهید مطمئن شوید این دولت نیست و استفاده از سیستم خود را به کامپایل اطلاعات بر شهروندان بنابراین سوء استفاده از این سیستم برای اهداف دیگر نه مربوط به سلامت عمومی است.

گوگل و اپل سیستم با این نسخهها کار بر اساس سیگنال های بلوتوث و بلوتوث handshakes بین دستگاه و استفاده نمی کند و یا ذخیره اطلاعات محل GPS. اما برخی از توسعه دهندگان را به رویترز گفت که با استفاده از اطلاعات محل GPS در این مورد حیاتی است برای پیگیری این بیماری در نقاط و یا چگونه شیوع حرکت می کند.

تصمیم به اجازه نمی دهد محل جمع آوری داده ها برای اپل و گوگل تماس با ما-سیستم ردیابی نیاز به مقامات به تکیه بر روی سیستم های دیگر برای توسعه ویروس-برنامه های ردیابی اگر آنها می خواهند به پایه آن بر روی اطلاعات محل GPS. بنا به گزارش ها گوگل و اپل توصیف کرده اند جایگزین به عنوان ناپایدار و باتری تخلیه شده است. برخی از شرکت های ایالات متحده که در تماس با برنامه ردیابی اعلام کرد که آنها عامل موثر و بدون کمک از گوگل-اپل ابزار.

علاوه بر این گوگل و اپل اعلام کرد که آنها اجازه می دهد تنها یک برنامه در هر کشور به توسعه خود را با تماس با ما-سیستم ردیابی در تلاش برای محدود کردن تکه تکه شدن و ارائه امکان برای گسترده تر تصویب توسط مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>