گوگل جدید می افزاید: ابزار بهره وری برای لنز

این که آیا شما در حال کار در دفتر و یا هنوز کار در صفحه اصلی گوشی های هوشمند خود می تواند بهره وری ابزار شما نیاز دارید برای کمک به شما کار خود را انجام می شود. صحبت از بهره وری گوگل اعلام کرده است برخی از ویژگی های جدید برای گوگل لنز. دومی با استفاده از به رسمیت شناختن تصویر به تصویب همراه اطلاعات در مورد اشیاء دیده می شود از طریق دوربین تلفن همراه است. دقیق تر بصری تجزیه و تحلیل انجام شده است با استفاده از هوش مصنوعی.
یکی از ویژگی های جدید را کپی متن نوشته شده از یک تکه کاغذ و قرار دادن آن در دستگاه دیگری که وارد شده است به همان حساب Google خود را به عنوان تلفن و دارای آخرین نسخه از مرورگر کروم نصب شده است. همه شما باید انجام دهید این است نقطه دوربین خود را در دست نویس سند و با استفاده از لنز شما متن را که می خواهید برای چسباندن. شیر بر روی “کپی به کامپیوتر” و قرار دادن آن در مرورگر کروم. این باید به شما صرفه جویی در زمان لازم برای رونویسی یادداشت نوشته شده به کامپیوتر شما.

گوگل می گوید که جستجوهای مرتبط با یادگیری یک زبان جدید باید دو برابر بیش از چند ماه گذشته; برخی از مردم تصمیم گرفته اند به استفاده از زمان اضافی در صفحه اصلی را در این کار است. گوگل لنز می تواند کمک به با ترجمه, آلمانی, اسپانیایی و بیش از 100 زبان های دیگر با توجه به گوگل. و همه شما باید انجام دهید این است نقطه دوربین خود را در متن به دیدن آن ترجمه شده است. و اگر شما با داشتن یک مشکل با تلفظ یک کلمه خاص شما می توانید در حال حاضر شیر جدید “گوش دادن” را فشار دهید و از شنیدن آن سخن گفته به عنوان آن را باید.

گوگل لنز نیز می تواند کمک به شما را در درک یک کلمه یا یک عبارت است که شما در یک روزنامه است که شما را درک نمی کنند. در حین جستجو در گوگل شما می توانید به سرعت یادگیری مفاهیم جدید مانند امواج گرانشی-که شما را درک نمی کنند.

تمام این ویژگی های جدید را شروع کرده اند نورد برای هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید به جز “گوش دادن” را فشار دهید خواهد شد که در دسترس برای دستگاه های iOS بعد از این سال. لنز گوگل در دسترس است لنز برنامه بر روی دستگاه های آندروید و گوگل برنامه در iOS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>