گوگل اذعان دارد بلوتوث مشکل با صفحه جوانه 2; تعمیر در حال آمدن است از طریق به روز رسانی نرم افزار

گوگل معرفی آن دوباره طراحی صفحه جوانه 2 اکتبر گذشته در نهایت برش بند ناف بین چپ و راست جوانه. گوگل به بازار عرضه شده اصلی صفحه جوانه به عنوان بی سیم زیرا آنها با استفاده از بلوتوث برای اتصال به تلفن. اما آنها واقعا بی سیم و حتی خود گوگل کارکنان اشتباه گرفته بودند. در یک pop-up گوگل فروشگاه در منهتن در سال 2017, فروشگاه نماینده یک مصرف کننده که تا به حال قبل از دستور اصلی صفحه جوانه به قطع بند ناف است که متصل به چپ و راست از earbuds.
در اوایل این سال گوگل, راه اندازی صفحه جوانه 2 و در آغاز این هفته ما به شما گفت که چندین کاربر در سیستم عامل های مختلف از جمله ق و گوگل کمک, انجمن, شکایت شد که خود را در گوش دستگاه درد و رنج بود از مسائل مربوط به اتصال. حرکات خاص توسط کاربر می تواند یک یا هر دو صفحه جوانه به از دست دادن اتصال; حجامت دست خود را بر روی گوش خود باعث برخی به تجربه این موضوع را در حالی که دیگران ادعا می کنند که آنها تا به حال مشکل با محصول حق خارج از جعبه. بیشترین شکایات اشاره کرد که صفحه جوانه 2 کاهش یافته است زمانی که آنها در حال استفاده در خارج از منزل و در هنگام استفاده با یک صفحه و یا گوشی سامسونگ.

امروز گوگل صفحه پشتیبانی برای صفحه جوانه 2 (از طریق 9to5Google) شامل یک پست از کارکنان گوگل و گفت که به روز رسانی نرم افزار در آینده بیش از هفته های آینده برای بهبود بلوتوث ثبات و اتصال. گوگل کارمند چلسی W. نوشت: “من فقط می خواستم به اجازه دهید همه شما می دانید که ما شنیده ام شما و تیم ما خواهد شد نورد از به روز رسانی نرم افزار در هفته های آینده برای بهبود بلوتوث ثبات و اتصال. با تشکر از شما برای ارائه انتقادات و پیشنهادات خود را هر دو در این موضوع و بازخورد گزارش. تیم ما در بر داشت آن را فراتر از مفید در حالی که در حال بررسی و کار بر روی بهبود این مسائل مربوط به اتصال.”

Google در ادامه می گویند که جداگانه به روز رسانی (Firmware: 296) در حال آمدن است و به حل یک مشکل متفاوت با صفحه جوانه 2. این به روز رسانی را کاهش صدای خش خش و سر و صدا استاتیک است که برخی از کاربران از شنیدن شده است.

آینده به روز رسانی نرم افزار کاهش خواهد یافت مزاحم تلفنی cut-outs بهبود autorecovery ویژگی زمانی که یک یا هر دو جوانه های پایین و بهبود رسانه ها پخش ثبات برای گوشی های که با نرم افزار های صوتی را پشتیبانی می کند. اگر یک چیز وجود دارد که گوگل در آن رفع مسائل مربوط به نرم افزار با به روز رسانی; اگر شما تا کنون متعلق به یک پیکسل شما را درک. اگر شما جدید در صفحه جوانه 2 و تجربه شده است که مشکلات اتصال همه شما می توانید انجام دهید این است به نظاره نشست و منتظر ورود نرم افزار به روز رسانی و یا درخواست گوگل برای بازپرداخت. این بازگشت قیمت خرید صفحه جوانه 2 ($179) برای برخی از صاحبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر