خبر خوب برای کسانی که از شما به امید یک محرک جدید بررسی

  • هر کسی به امید یک محرک جدید بررسی به زودی به روز رسانی خواهد بود خوشحال می دانیم که کلید کاخ سفید رسمی تایید کرده است در رکورد جدید که coronavirus محرک قانون است که به زودی.
  • سوال بعدی این است که آیا یا نه که قانون را شامل خواهد شد بسیار صحبت در مورد دور دوم محرک چک.
  • اگر آن را ندارد, آن را هنوز هم نیاز به تعیین چگونه کسانی که محرک چک هستند و که آنها می شود. قانونگذاران صحبت شده است در مورد ساخت جدید چک های هدفمند تر از زمان گذشته است.

“ممکن است برخی از هدفمند کارگردانی از کمک های مستقیم به ایمیل چک به افراد و خانواده ها …”

کسانی که کلمات از کاخ سفید مشاور اقتصادی سابق CNBC شخصیت لری Kudlow که در یک مصاحبه جدید زد از طریق چنگ زدن به کیسه از مزایای که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعمق امکان را برای گنجاندن در یک بسته محرک اقتصادی جدید. یک بسته که بله Kudlow همچنین تایید کرد که به زودی و می تواند افراد هنوز هم رنج می برند از طریق درد بیماری همه گیر کوروناویروس با هر چیزی از یک بازگشت-به-کار پاداش و حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی که Kudlow تخمین زده می تواند منجر به 6.5 درصد افزایش در مردم پس از کسر مالیات حقوق و دستمزد.

“ما به دنبال در بسیاری از مسائل” Kudlow گفت: در مصاحبه خود با فاکس کسب و کار شبکه و اضافه کرد که رئیس جمهور می کند می خواهم مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات به بخشی از این مخلوط وجود دارد و همچنین ممکن است یک فرمت از برخی از مرتب کردن بر اساس به چک حفاظت از برنامه. که برنامه با توجه به ما مدیریت کسب و کار کوچک ارائه می دهد وام “طراحی شده برای ارائه مستقیم انگیزه ای برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد. SBA را ببخشد وام اگر همه حفظ و نگهداری کارکنان معیارهای ملاقات کرد و پول استفاده می شود برای هزینه های واجد شرایط.”

با توجه به SBA PPP از سر گرفته است و پذیرش برنامه های کاربردی وام از کسب و کار با تشکر به رئیس جمهور تهمت امضای قانون است که گسترش برنامه است. جدید آخرین مهلت برای درخواست چک برنامه حفاظت از وام 8 اوت.

همانطور که اشاره کردیم دیروز در ضمن هر گنجاندن جدید محرک چک به عنوان بخشی از آینده coronavirus محرک امداد قوانین تصویب شده توسط کنگره را در تمام احتمال تکیه بر وضعیت سه امتیاز داده — بیکاری, داده, رئیس جمهور تهمت را تصویب اعداد و مسیر جدید کروناویروس موارد است. هر سه نفر از کسانی که معیارهای بسیار وحشتناک در حال حاضر ما منجر به نتیجه گیری دولت مطمئنا بازگشت به خوبی و فشار جدید پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

“همانطور که شما خواندن این گزارش و صحبت با مردم در هر دو طرف راهرو در تپه آن است که به طور فزاینده ای روشن است که وجود خواهد داشت اضافی بسته” Kudlow گفت: در فاکس کسب و کار برنامه Varney and Co. “ما سعی خواهیم کرد به آن را هدف قرار ما سعی خواهد کرد برای تشویق نه فقط کار هر چند کار بسیار مهم است و قصد بازگشت به کار. ما می خواهیم برای تشویق سرمایه گذاری ما می خواهیم یک نرم افزار-رشد بسته است.”

از نظر “هدفمند” طبیعت از محرک های جدید مزایای این خطوط تا با یک پیشنهاد شناور توسط برخی از نمایندگان مجلس تنها به ارسال جدید محرک چک به افرادی که درآمد سالانه دربسته در چیزی مانند $40,000. پیش بینی من این است برای کوچکتر چک به گسترده تر تعداد زیادی از مردم به عنوان مخالف به هدف قرار دادن تنها یک کوچکتر تکه از مردم آمریکا از زمان گذشته اما خواهیم دید.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de