گلدمن ساکس اقتصاددان فقط گفت: واضح ترین چیزی که تا کنون در مورد ماسک صورت

  • گلدمن ساکس’ اقتصاددان ارشد گفته است که یک ملی ماسک صورت دستور می تواند نه تنها به نفع سلامت عمومی می تواند حتی رفتن تا آنجا که برای نجات اقتصاد.
  • او این ادعا را در یک توجه داشته باشید به مشتریان دوشنبه استدلال برای یک نیاز ملی است که هر کس پوشیدن ماسک صورت در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • این می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت ابراز شک و تردید در مورد ماسک صورت در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفته او ثبت سفارش نیاز به آنها را.

با کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر صدور هشدار دادند در مورد سیر بیماری همه گیر کوروناویروس ها طی هفته های آینده و ماه اقتصاددانان در حال حاضر وزن با توصیه هایی برای آنچه آنها فکر می کنم مردم عادی می توانید به خم شدن به سمت بالا شیب موارد در ایالات متحده است. آیا شما آماده برای این کار ؟ این واقعا ساده توصیه و بسیاری از شما احتمالا در حال حاضر انجام این کار به هر حال — آن را فقط holdouts در میان شما که در حال ارائه چنین نگران کننده استثنا در حال حاضر:

پوشیدن. خود را. چهره. ماسک.

“ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج” گلدمن ساکس اقتصاددان ارشد Jan Hatzius نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان دوشنبه. “ما پایه برآورد شده است که یک ملی دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 (درصد) و کاهش نرخ رشد روزانه از تایید موارد توسط 1.0 (درصد) به 0.6%.

“این محاسبات” Hatzius’ توجه داشته باشید ادامه “حاکی از آن است که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است.”

به این نقطه از یک مقدار starker چشم انداز دست زدن و حال کردن در چیزی است که اکثر مردم عادی هستند احتمالا ترس از سراسر کشور (تمدید مستندات), گلدمن ساکس’ اقتصاددان ارشد می گوید که برخی از نوع ملی دستور می تواند نه تنها اثبات بهداشت عمومی بهره مند شوند و در نتیجه سود اقتصادی برای کشور چنین حکم نیز می تواند یک جایگزین برای “تجدید مستندات” که در غیر این صورت یکی دیگر از نیش از اقتصاد است. کسانی که مستندات مانع از میلیون ها نفر از عفونت است که در غیر این صورت نمی تحقق به گفته محققان اما هیچ کس البته می خواهد به بازگشت به آنها را.

این نگرش ماسک از گلدمن ساکس اقتصاددان می ایستد در مقابل شک و تردید نسبت به ماسک که به نمایش گذاشته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ماسک ها یک شمشیر دو لبه” رئیس جمهور گفت: وال استریت Journal در یک مصاحبه. “مردم آنها را لمس. و آنها چنگ زدن به آنها و من آن را در همه زمان ها. آنها می آیند در آنها را ، در حال حاضر آنها در حال برگزاری آن در حال حاضر در انگشتان دست خود را. و آنها را رها کردن آن را بر روی میز و سپس آنها را لمس چشم خود را و آنها را لمس بینی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از سوی دیگر گفته او را ثبت سفارش آمریکایی ها مجبور به پوشیدن ماسک صورت اگر انتخاب شود.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>