Gmail طراحی مجدد به ارمغان می آورد تغییرات مناسب برای بار

تغییرات بزرگ در حال آمدن به برنامه Gmail برای کاربران آندروید. یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در بر داشت چند اسلاید در توییتر (از طریق 9to5Google) آشکار است که یک طراحی مجدد راه اندازی خواهد شد در هفته آینده است که شامل تصویری یکپارچه سازی برای برنامه. پس از طراحی مجدد گوگل را ترویج Gmail به عنوان “خانه جدید خود را برای کار می کنند.” برخی از این تغییرات عبارتند از: دیدار با ادغام Gmail (که برخی از کاربران iOS در حال حاضر می توانید دسترسی). زبانه قرار داده شده در پایین برنامه شامل یک “چت” و دیگری برای “اتاق” همراه با زبانه برای “ایمیل” و “دیدار خواهد کرد.”

کاربران همچنین قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاری مکالمات فایل ها و وظایف اعضای یک تیم است. و با تصویر-در-تصویر و سمت-توسط-جانبی ویرایش سند در “چت” کاربران قادر خواهد بود برای دیدن که آنها در حال کار با. جیمیل نیز “بالا بردن” مهم اتاق و با ارنج زدن به شما هنگامی که شما در میانهی شب در پاسخ به موقع به یک “Chat.” گوگل همچنین برخی از پیشنهادات در مورد چگونه به میزبان یک مولد جلسه از جمله درخواست شرکت کنندگان به منظور بالا بردن دست خود را هر زمان که آنها چیزی برای گفتن. گوگل همچنین توصیه داشتن یک Q&A جلسه پس از یک جلسه و با در نظر گرفتن حضور و غیاب. برک آوت اتاق پیشنهاد کرد به طوری که گروه های بزرگتر می تواند تقسیم به گروه های کوچک تر برای “موازی بحث.”

ماه گذشته گوگل اضافه شده چت جیمیل برای G مجموعه مشتریان. این به پرداخت G مجموعه مشتریان توانایی برای دسترسی به, تمام صفحه, اتاق ها و پیام ها در حالی که آن را جایگزین کنید ، گوگل همچنین توصیه به استفاده از یک تخته سفید دیجیتال است که ادغام جم و دیدار با.

ایالات متحده هنوز هم با مشکلات جدی coronavirus این می تواند راه را که آمریکایی ها انجام کسب و کار برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de