Gmail گرفتن یک طراحی مجدد اساسی – آن را در عمل ببینید اینجا

  • برنامه Gmail اخذ شده است و حتی بیشتر مفید برای کار به خصوص در طول رمان coronavirus همه گیر که در آن بیشتر و بیشتر مردم به کار از خانه.
  • گوگل اعلام کرد یک طراحی مجدد اساسی برای جیمیل است که در دسترس خواهد بود به G مجموعه مشتریان.
  • جدید برنامه Gmail ادغام خواهد شد, به چت و دیدار با برنامه و ارائه خواهد شد شل مانند اتاق از ویژگی های زمان واقعی همکاری.

پس از نشت آنلاین در چهارشنبه Gmail اول قابل توجهی پس از طراحی مجدد عمده قبل چند سال پیش اعلام شد. جیمیل در واقع چند ویژگی های عالی است که برآوردن نیازهای بسیاری از افرادی که مشغول به کار از خانه برای چند ماه به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. همه چیز در حال رفتن به تغییر در هر زمان به زودی به عنوان بحران بهداشت و درمان به مراتب بیش از. چندین شرکت را تمدید کار از خانه سیاست و برخی از آنها روشن به کار آنلاین تنها. ثابت اتصال به اینترنت و دسترسی به برنامه های مناسب را به کار از خانه کمی ساده تر و گوگل با هدف افزایش بهره وری خود را با قرار دادن برخی از کسانی که باید برنامه های مناسب در داخل Gmail. خبر خوب این است که تمام کاربران شامل تحت پوشش G Suite اشتراک دسترسی به طراحی مجدد و ویژگی های جدید است. خبر بد این است که نسخه تجاری از جیمیل باقی خواهد ماند به عنوان

گوگل اعلام جدید امکانات Gmail در Google Cloud وبلاگ بلکه در G مجموعه به روز رسانی.

چه اساسا به زودی اتفاق می افتد این است که هر گرم Suite حساب Gmail شامل دسترسی مستقیم به دیگر برنامه های است که گوگل می سازد. گذشته از Gmail شما یک چت tab برای ارسال پیامک در یک دیدار برگه به صورت ویدئو کنفرانس و اتاق tab است که در اصل یک شکل متفاوت از چت.

جیمیل در حال حاضر ارائه می دهد چت و دیدار با ادغام, اما این ابتکار جدید خواهد همه چیز را به سطح بعدی. همه چیز در دسترس خواهد بود به طور مستقیم در جیمیل, آیا شما دسترسی به آن را در یک تلفن آندروید یا آی فون و دسکتاپ.

انیمیشن نشان می دهد جدید جیمیل طراحی مجدد در دسترس G مجموعه مشتریان. منبع تصویر: گوگل

اتاق است و تنها اخبار را در اینجا, یک ویژگی است که به شما امکان ایجاد چت روم شبیه به آنچه که شما ممکن است انجام شود در شل یا مشابه گروه چت نرم افزار. این ویژگی به شما اجازه ایجاد اتاق ها با اعضای خود شرکت بلکه اتاق با سایر اشخاص ثالث.

علاوه بر این اتاق شامل پشتیبانی برای زمان واقعی همکاری بر روی اسناد و مدارک و به انجام لیست.

Gmail نیز پشتیبانی از برنامه های شخص ثالث از جمله wendy chambers, Salesforce و Trello درست مثل شما می توانید انتظار در شل و سایر خدمات مشابه.

جدید Gmail mobile نرم افزار برای G مجموعه مشتریان. منبع تصویر: گوگل

دیگر از ترفندهای شسته و رفته از جمله بهتر جستجو “مزاحم نشوید” و “از دفتر” حالت و پشتیبانی برای سنجاق مهم اتاق نیز در بسته گنجانده شده است.

آنچه که گوگل در تلاش است در اینجا به ارائه یک واحد فضایی برای تمام برنامه های بهره وری شما ممکن است نیاز به زمانی که کار از خانه ، G سوئیت Gmail شامل ساخته شده است در جایگزین برای شل و همچنین گوگل زوم رقیب. این در واقع جای تعجب نیست برای دیدن گوگل تحکیم این همه منابع زیر یک سقف. این حرکت را به مقدار زیادی از حس به G Suite کاربران که در حال حاضر با تکیه بر گوگل بهره وری برنامه برای کار های مربوط به کارهای. کسانی که ترجیح می دهند از سیستم عامل های رقیب ممکن است انتقال به جدید Gmail, فقط به خاطر بهتر است. و ممکن است یک استدلال از برخی از این رقبا که گوگل ترویج آن برنامه های خود را و خفقان رقابت است.

شما باید در G مجموعه از آنها استفاده کنید. گوگل شروع خواهد شد نورد از Gmail طراحی مجدد به تدریج در طول هفته های آینده. ویدیو زیر را نمایش می رود از طریق برخی از ویژگی های جدید گوگل اعلام شد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de