‘روح تسوشیما’: سازمان دیده بان 18 دقیقه از نام تجاری جدید گیم پلی

  • شبح از تسوشیما در حال آمدن است بر روی PS4 در ماه جولای و در روز پنج شنبه Sucker Punch نشان داد 18 دقیقه از نام تجاری گیم پلی جدید از بازی باز جهان است.
  • 18 دقیقه ویدئو گیم پلی نشان می دهد باز جهان, اکتشاف انواع مختلف رزمی و برخی از توانایی ها و مهارت های که شخصیت اصلی Jin خواهد بود قادر به استفاده از.
  • شبح از تسوشیما یکی از آخرین نسخه های اصلی برای PS4 پیش از PS5 راه اندازی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر چه بسیاری از ما در حال حاضر تبدیل شده توجه ما را به نسل بعدی کنسول های بازی هنوز هم وجود دارد چند نسخه های اصلی و در عین حال تا قبل از نسل هشتم نیز به پایان می رسد. ماه گذشته سونی تایید کرد تاریخ انتشار برای دو سه بازی آینده برای PS4: The Last of Us قسمت دوم است که ساخت آن به تعویق افتاد اولین بار در ژوئن 19 و Sucker Punch را باز جهان سامورایی خفا ماجراجویی شبح تسوشیما به دنبال خواهد داشت در ژوئیه 17.

بین تریلر و دموی و نشت دیده ایم مقدار زیادی از The Last of Us Part II در ماه های اخیر اما ما در عین حال می خواهم به شیرجه رفتن عمیق به روح تسوشیمااز این تیم پشت Infamous و Sly Cooper franchises. در روز پنج شنبه, سونی در نهایت تحویل در حالت بازی قسمت که ویژه 18 دقیقه از نام تجاری جدید فیلم گیم پلی از روح تسوشیماارائه اطلاعات ما منتظرش بوده ام پس از بازی را نشان می دهد.

بسیار شبیه به بدنام سری که Sucker Punch شاید بهترین و شناخته شده برای روح تسوشیما می گیرد در یک جهان باز است که بازیکن را تشویق به اکتشاف. شما می توانید نشانگر را بر روی نقشه و به دنبال باد برای رسیدن به مقصد یا با پای پیاده یا سوار بر اسب. همانطور که با هر باز جهان بازی وجود خواهد داشت یک داستان به دنبال دارد و همچنین تعداد بی شماری از انحرافات در طول مسیر و جمع آوری برای پیدا کردن در سفر خود را.

آن را سخت برای برابر باز جهان اکتشاف به بازی های دیگر از آن ilk اما که در آن روح تسوشیما به نظر می رسد به افتراق خود را در مبارزه با. شخصیت خود را Jin خواهد شد در درجه اول بستگی به شمشیر و کمان خود را به اعزام خود دشمنان parrying در آخرین لحظه و مبارزه با تغییر مواضع به تحمیل آسیب های بیشتری در برابر دشمن خاص ، شما همچنین می توانید مسیر از شبح با استفاده از “هر ترفند کثیف [شما] می توانید از فکر می کنم حتی شانس.” برای کسانی از شما که ترجیح می دهند یواشکی ترور پر سر و صدا را swordfights این مسیر است برای شما.

شبح از تسوشیما همچنین فراوانی از RPG مکانیک از زره است که به شما توانایی های مختلف به مهارت های که شما می توانید با تکنیک نقاط به فریبندگی که به شما لبه در نبرد. ما هنوز چند ماه از راه اندازی از این بازی اما این فیلم باید به شما یک ایده بسیار بهتر از آنچه در آن ارائه کرده است:

منبع تصویر: Sucker Punch

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im